Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtam egy doboz kiscicát,...

Találtam egy doboz kiscicát, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Bicikliztem hazafele és találtam egy doboz kiscicát, csukva van még a szemük, mit csináljak velük? Megpróbáltam enni adni nekik, de nem ettek .. Nem fognak enni maguktól igaz? :(
2018. máj. 1. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
cumiból kell etetni őket 2-3 óránként :)
2018. máj. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
16%
Allatvedoket hivd. Istenem,Te magadtol vagy ilyen buta-vagy tanitjak?
2018. máj. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

2. Ne légy bunkó!


Kérdező! Tápszer vagy kecsketej fecskendővel! De ha nem tudod etetni őket 2-3 óránként, akkor állatvédőknek írj, de addig adj nekik enni.Merre vagy helyileg? Írj üzit, ha tudok, segítek is.

2018. máj. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd meleg száraz nyugis helyre , takard be őket mert nincs anya sem aki fűtené őket. Cumival kell itatni őket , facen meg személyesen is kérj segítséget.
2018. máj. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Milyen tápszert vegyek és hol lehet kapni?

#2: Bocs, nem volt még semmilyen állatom és nem tanítanak az iskolában olyat, hogy mi a fenét kell tenni, ha egy barom kidob 7 kiscicát.

2018. máj. 1. 19:24
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Fressnapf, állatpatika,ilyenek.De kecsketej is jó helyette.
2018. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
2018. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Platypus ***** válasza:
100%

Május 01 van, este, az égvilágon semmi sincs nyitva az ügyeletes patikán kívül. A legjobb, amit szerezhetsz holnapig a laktózmentes csecsemőtápszer. Fontos, hogy már ma este is kapjanak valamit, mert különben rengeteget romlanak az esélyeik. Plusz utána kakiltatni kell őket nedves ronggyal. Holnap pedig vegyél rendes macskatápszert bármelyik állatpatikában. Állatvédő szervezetektől reálisan csak tanácsot fogsz kapni, kiscicaszezon van, iszonyúan túlterhelt mindegyik. A facebookon van egy csoport, ahol lehet szoptatós anyamacskát keresni(Mamacicák, így keresd), de túl sok esélyed sajnos ott sincs. Aki tapasztalt az ilyesmiben és hajlandósága van rá, az éppen szintén nyakig ül a kismacskában. A legtöbb esélyük akkor van, ha szépen utánaolvasol a feladatoknak és megpróbálod magad felnevelni őket.


[link]

2018. máj. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz ismerősöket, hogy nincs-e anyamacskájuk. Némelyik befogadja, főleg, ha a sajátjaival korban illik, illetve, ha a saját szagát is érzi rajtuk. (Pokróc, ruhadarab, amin fekszik, azzal finoman áttörölgetni őket.) Átmenetileg ez is egy megoldás. Valamelyik elfogadja. :)
2018. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%
Legközelebbi állatvédő egyesületnek szóljál telefonon, nem neked kellene kínlódani s mscskákksl.
2018. máj. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!