Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Coshida macskaalomrol mi a...

Coshida macskaalomrol mi a véleményetek? Esetleg valaki lefotozná? Szeretném látni hogy néz ki megvétel előtt. üdv

Figyelt kérdés
2010. jún. 13. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Namost. Fölösleges ilyen kérdéseket írni. Nem mindegy, hogy mibe szarik a macskád? Amúgy, ha annyira minőségit akarsz, bemész a boltba és megnézed, megkérdezed. Nem értem mért nem jó a Tescós macskaalom.
2010. jún. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Baromira nem mindegy, hogy mibe végzi a dolgát, mivel valamelyik alom nagyon büdös,és nem is csomósodik össze megfelelően. Kedves ember lehetsz :P A Tesco-s nagyon gagyi, nem csomósodik.Gondolom mennyire értessz hozzá..Mindegy!

A kérdezőnek: nem tudom milyen ez az alom, de a különböző fórumokon jó véleménnyel vannak róla, sokan használják.Lehet én is kipróbálom majd.

2010. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A Katzor-t én már 3 éve használom,és nekem nagyon bevált,remekül csomósodik,nem büdös és még olcsó is(5 kg 350 Ft).Sparban lehet kapni.Ezt azért írtam le,mert erről van tapasztalatom,nem muszáj drágát venni.
2010. jún. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Az lehet, hogy kedves vagyok, de igazam van. Lehet, hogy gagyi a Tescós, de egyszer kipróbáltam egy minőségi macskaalmot is és ugyanolyan szagos illetve szagtalan volt, mint a gagyi. Tehát fölösleges a márka, ha ugyanúgy ereszti ki a szagokat.
2010. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nálam nem a szaga a lényeg, hanem hogy ne legyen poros
2010. jún. 15. 07:02
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És mér pont ez a márka kell? Minden hipermarketbe vannak ezek a gyémántszerű macskaalmok. Ezek közül mért pont a Coshida?
2010. jún. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt ajánlották..amúgy törpenyúl és nem macska alá kell szoval nagyon nem mindegy mert a nyuszi bele is eszik..ezenkívül a porostol tüsszög
2010. jún. 15. 14:07
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Jóvan! Én nem fogok vitába szállni. De én még sehol nem láttam ezt a márkát.
2010. jún. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lidl-be lehet kapni azthiszem, és nem egy méregdrága alom..
2010. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!