Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Költözés esetén kinti macskák...

Költözés esetén kinti macskák mennyire tudják megszokni az új helyet?

Figyelt kérdés
Valaki hasonló cipőben járt már? Kertes házban lakunk, van kint két 4 éves nőstény macskánk (egyik ivartalanított, de eléggé eljárós). Mindenképp vinnénk magunkkal őket. Ha kertes házba megyünk, mennyire szoknák meg az új helyet? Ha nem kertes házba költözünk, akkor mennyire szoknák meg, hogy bent kell lenniük? Tudni kell, hogy már alapból van egy csak benti macskánk, ennek okairól nem szeretnék külön beszélni, de addig nem engednénk össze a kintiekkel, amíg azok nincsenek mindennel amivel csak lehet beoltva.
2018. máj. 5. 21:43
 1/4 Petrovics698 ***** válasza:
53%
Semennyire! Inkább vegyél fogókat! Olcsóbb hatékonyabb!
2018. máj. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Már két cicát is költöztettünk és mindegyik könnyen hozzászokott az új helyhez.Ha szeretnek csavarogni,akkor szerintem nehezen szoknának hozzá a benti élethez,főleg,ha nyáron költöztök.
2018. máj. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első, nem értem mire gondolsz.


Második, köszönöm a választ!

2018. máj. 6. 09:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Volt egy cicám, aki 5x költözött velem, igaz, ő benti cica volt az első 3 helyen, utána kijárhatott.

Szerintem fontos, hogy mennyire kötődnek hozzád, illetve az új helyen be tudod-e őket egy időre (1-2 hét) zárni valahova, és fokozatosan kiszoktatni, máskülönben félő, hogy világgá szaladnak. Én nem mertem kockáztatni.

Az oltásokat még a költözés előtt megejteném, éppen elég izgalom lesz nekik az új otthon. Vagy ha költözés után, akkor megvárnám, amíg teljesen megszokják az új helyet.

Régebben volt egy cicám, aki kintiből lett benti, ha ivartalanítva vannak, szerintem megoldható.

2018. máj. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!