Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám a szomszédban...

A macskám a szomszédban kölykezett meg, de a szomszéd külföldön van. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés

Tegnap megszült a macskám. (Légyszi most olyan kommenteket ne, hogy miért nincs ivartalanítva)



Viszont a gond az, hogy a szomszédék most kimentek külföldre, nem tudom mennyi időre. Úgy értem, hogy ki is költöztek, de gondolom nem örökre azért, mert a házba nem jöttek új lakók.


Mit tudnék így csinálni?


2018. máj. 11. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Hol az háza udvarán ? Mert ha igen,akkor ugorj át kerítésen és tedd a dolgod.
2018. máj. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pontosabban hova a házukba vagy az udvarba?

Bár mindegy mert nem valószínű hogy tudsz csinálni valamit. Reménykedj hogy az anyamacska átviszi az almot hozzád később.

2018. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Az udvaron vannak a cicák valami bokorban. Szóval nem is láttam, hogy milyenek meg hogy hány darab.


A kerítésen nem akarok átmászni, az mégiscsak olyan mint a betörés. Igaz, hogy ők nincsenek itthon, de más utcabeliek megláthatják ,hogy átmászok, elég gáz lenne...

2018. máj. 11. 18:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Ott érzi biztonságban magát. Ha rendesen eteti őket, akkor én semmiképp nem hoznám át, mert úgyis vissza fogja vinni őket.
2018. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De úgy szeretném őket látni :D
2018. máj. 11. 18:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Légy résen sok jó minőségű tápot jobb tálkás pástétom konzervet és bőséges friss vizet tegyél ha átjön . Mássz át titokba ....
2018. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tegyél elérhető helyre mindig friss vizet, kaját az anyának.

Valamint próbáld elérni a szomszédokat telefonon vagy valahogy, hogy engedjék meg, hogy átmenj és összeszedd őket.

2018. máj. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!