Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha elutazunk itthonról 1-2...

Ha elutazunk itthonról 1-2 hétre, mi a jobb a cicának, ha itthon marad és átjön minden nap etetni valaki, vagy ha pl. a nagymamánál várja meg érkezésünket?

Figyelt kérdés
2007. jan. 22. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát természetesen hogy a nagyinál,mindig jobb a társaság.
2007. jan. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az otthoni nyugodt légkör sokat számíthat, mint ahogy az állandó társaság is... Szerintem mind a két megoldás jónak tűnik, esetleg a "nagyis" megoldás kényelmesebb.
2007. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jobb, ha otthon hagyod, ha már ti elmentek, a környezet ne változzon! Igy is eléggé felborul a rend a cica számára!
2007. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólóval értek egyet.
2007. júl. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem mész túl messzire magaddal is viheted akár...Ez múlik azon is hogy mennyi idős a macska,hogy ismeri a nagyit,el szokott-e szökni stb.Én pl magammal vinném hacsak nem repülővel megyek.De ha pl szökdösős a macsek akkor ne vidd a nagyihoz mert simán megszökik.
2008. jún. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!