Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Macskák

A kérdés

A macskámnak a szeme kb egy hete durván csipásodik, szeme körül vöröses és emellett folyik az orra, tüsszentget néha és sokat alszik. Enni eszik rendesen. Mi lehet a baja?

Keress kérdéseket hasonló témákban: macska, csipásodás

máj. 14. 11:21  Privát üzenet  

A válaszok
Macskanátha? Kölyök még? Ha még kicsi, könnyen elviheti. Orvos adhat pár alkalommal antibiotikum kezelést, és a szemeit törölgetni kell kamillás vízzel.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 14. 11:27 Privát üzenet
Nagy eséllyel macskanátha vagy egyéb fertőző betegség. Ha az elmúlt egy hétben nem történt meg, akkor ideje dokihoz vinni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont máj. 14. 11:27 Privát üzenet
El kéne vinni dokihoz, az ő feladata a diagnózis felállítása, nem az itteni kommentelőké. Amúgy nagy eséllyel náthás, de 1 hét alatt miért nem vitted még el dokihoz?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 14. 12:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért folyik kipufogóból a benzin? Amikor áll vagy 2 napot alig tudom beinditani, de utánna megy rendesen. Indul meg minden. KArburátor DELLORTO PHVA 12 honda robogó 2t.
Simson s51. Miért nem folyik a benzin a karburátorba (16n3-4), ha lehúzom a csövet akkor folyik rendesen, de amint vissza teszem nem telítődik a karbi egyátalán?
Mi lehet az oka annak, hogy kb.1 hónapja nem folyik rendesen a csapból a meleg víz csak csordogál?
Amióta az eszemet tudom allergiás vagyok, most vagyok 18 éves és még mindig. Legtöbbször az orrom folyik, de nagyon, szedek gyógyszereket de az se mind hatnak rendesen, mit tegyek?
Az mitől lehet h amikor kinyitom a csapon a meleg vizet, folyik rendesen majd szép lassan egyre kevésbe?
Shar-pei kan kutyám elég rendesen nyáladzik mikor sétálni viszem. Ez természetes hogy folyik belőle ennyi nyál? Tudok ez ellen valamit csinálni?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Macskák rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!