Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szombaton szült meg a macskánk...

Szombaton szült meg a macskánk 5 született 2meghalt 5. nap után miért?

Figyelt kérdés
Reggelre ide hozta az egyiket a szoba közepére és nem érdekelte hogy haldoklik.. nem tett vele semmit a másik nemtudom hogy pusztult el miért van ez? Ez a 3 megfog maradni? Első szülés volt

2018. máj. 16. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Miért szaporítasz?
2018. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz?????

Szeretem őket sima házi macskák

2018. máj. 16. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
98%
Szelektált? Lesd meg, hogy a többit szoptatja-e.
2018. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Fogd meg őket És vidd el az orvoshoz. Később meg ivartalanítás
2018. máj. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért tette a szoba közepére a haldokló macskát, mert tőled várta, hogy segíts rajta, mivel ő nem tudott.


Amúgy ivartalanítsd, mert ha minden kölykezéskor meg akarod tartani (írtad, hogy nem szaporító vagy), akkor előbb-utóbb tele leszel macskákkal. Szerinted ez normális?

2018. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%
Még fiatal lehet a mamacica, tapasztalatlan, és sok is elsőre 5 kicsi. Valószínű, hogy nem volt elég teje. Jó ötlet orvoshoz vinni a kis családot, és ha szükséges, írnak fel vitamint a mamának, vagy cicatápszert a kicsiknek. Sok sikert!
2018. máj. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Szaporítónak azt nevezik, aki mindenféle szakértelem nélkül fialtatja a macskáját. Aki ért hozzá, és felelősséggel tenyészt, az követi az ellés folyamatát, ott a doki telefonszáma a telójában, szükség esetén beavatkozik. Előre vesz kiscica tápszert, hogy azonnal tudja etetni azokat, akiket az anyjuk eltaszít. Mivel Te nem ilyen vagy, így nem sértődhetsz meg azon, ha szaporítónak neveznek.

Az anyacica, ha azt érzi, hogy nincs elég teje, akkor a leggyengébb kölyköket eltaszítja, hogy legalább a többinek legyen esélye. De a te cicád még egy dologgal megpróbálkozott: hátha te segítesz. Nem tudtál, mert nem értesz hozzá. Ha igazán szereted a cicád, akkor ivartalanítod, és nem okod több kiscica szenvedését és halálát.

2018. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Mindenképpen ivartalanítva lesz szopás után a többi cicám is kivan... csak ő egy talált cica aztán nálunk ragadt

Köszönöm mindenkinek aki normális választ adott

Én nem vagyok állatkínzo és sajnos nekem is az első volt ez a szülés nem igazán tudtam mit hogyan kell

Eddig úgy néz ki vagyok nagyon remélem hogy a 3 csöppség megmarad :) és boldog kis cica élete lesz jó gazdinal

2018. máj. 16. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!