Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 4 hetes és egy 10 hetes...

Egy 4 hetes és egy 10 hetes kiscicát egy macskahordóban vihetem?

Figyelt kérdés

A 4 hetes mentett cica. Mindketten lányok. 1,5 órás vonat útról van szó. Bántanák egymást, vagy ellennénem? Ha nem viselkednek a kisebbet tehetem kilyuggatott dobozba? Kibélelve persze.

Sajnos egy macskaszállítóm van és nem biztos, hogy tudok kölcsönkérni.


2018. máj. 19. 13:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Viheted egybe. Valószínűleg össze fognak bújni. Ők azért nem fogják bántani egymást.

Másfél órás bármilyen útra NE vidd kartondobozban, mert megfullad!!! lehet rajta akárhány lyuk, az hosszú idő, befülledhet, ha melegben lesz, attól is megfulladhat.

Arra vigyázz, hogyha odapisilnek, stb. ne folyjon ki, tegyél valami rongyot a hordozó aljára.

Legyen nálad konzerv és víz, meg egy kistál, amiben megkínálhatod őket a vízzel. Százas boltban (eurós, kínai, stb.) lehet kapni kisállat-itató kulacsot van egy vályúja ami kihajtható, kb. négyszáz forint. Nem a legjobb minőségű műanyag, de egy-kétszer megteszi. Most a mérete nincs előttem, hogy kényelmes-e a kiscicáknak.

4 hetes? Muszáj utaztatni?

2018. máj. 21. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!