Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Napok óta fáj a lába a cicámna...

Napok óta fáj a lába a cicámnak és most ki sem tudja nyújtani?

Figyelt kérdés

Még péntek este jött haza sántikálva (kertvárosban lakunk, kinti és benti cica is, van ajtaja amin szabadon közlekedhet).

Azóta nem áll rá, 3 lábon ugrál. Ha hozzáérek a fájós lábhoz, felnyikkan, nem engedi kinyújtani, nem is nagyon nyúlik.

Bútorokra, ágyra fel tud ugrani, tisztálkodik, eszik is, szóval a kedve jó. Bedagadva nincs. 12 éves egyébként, ivartalanított kislány.

Pont jókor történt, mikor keddig nincs orvos.

Volt már valaki cicájával hasonló?

Köszönöm szépen!



2018. máj. 20. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Az én cicámmal ugyanez volt, nem tudott rálépni, ha hozzáértem fájt neki

Én bekötöttem neki szorosan egy kis fáslidarabbal, de másnapra leszedte, szóval békénhagytam, egy hét alatt rendbejött neki, pedig már gondolkodtam, hogy szólok az állatorvosnak.

Szerintem te is hagyd egy kicsit, ha nem jön rendbe hívj orvost.

2018. máj. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Arkhowar válasza:
100%
Kedden orvos! Addig pedig legyen csak benti cica és figyeljetek rá! Remélem rendbe jön.
2018. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!


Keddig nincs más opció, hagyom békén azt csinálni, ami jól esne neki. Asztal alatt rendeztem be neki egy kis kartondobozt is, bár szerencsére nincs elbújós kedve, napozik a teraszon.

2018. máj. 20. 11:06
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes próbálkozni ezzel a "megvárom amíg helyrejön magától" dologgal. van hogy több kárt tesz vele az ember mint hasznot. kedden mindenféleképpen doki!
2018. máj. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod állatorvosi ügyelet ünnepnapon is van.
2018. máj. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is az ügyeletre vinném.
2018. máj. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sopronban lakom, az ügyeletes orvosban nem bízom. A legközelebbi pedig Szombathelyen van.
2018. máj. 20. 15:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Velünk nem történt ilyen és nem is fog mert benn tartjuk a cicát. A kinti tartás nagyon veszélyes. Sérülések, mérgezés, autó, emberek, állatok stb.

De ha már így tartod akkor vidd el orvoshoz mielőbb. Ha más nem lenne ahhoz vinnem aki nem annyira szimpatikus. Aztán ha nem vagyok elégedett elvinném egy másikhoz is. De nem várnék napokat.

2018. máj. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szóval nem bízol az orvosban? És ezért szenvedjen napokat a cica? Ha te vagy szarul, akkor se mész nem szimpi orvoshoz? Hagyjuk már, kifogás mindig van miért nem jut a szenvedő állat orvoshoz.. Egyszer hogy hétvége van, másodszor hogy nem tetszik a doki... Gyógyszer meg azért nem kell mert csúnya a doboza mi?
2018. máj. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Ha olyan ember orvos az ügyeletes, akiről tudom, hogy egy hóhér, tényleg nem mennék oda (a keze alatt pusztult el 2 kutyusom a gondatlansága miatt).

Nem szenved, már rá tud állni, játszik is, a kedve jó, csak sántít.

Gyógyszerezni pedig nem fogom magamtól, diagnózis nélkül, mert valószínűleg többet ártanék vele.

2018. máj. 21. 16:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!