Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskát szeretnék fedeztetni...

A macskát szeretnék fedeztetni a kandúr megy a nőstényhez vagy mindegy?

Figyelt kérdés
2018. máj. 22. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha nem szaporítanál inkább?
2018. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

A nőstényt viszik a kandúrhoz. Általában a fedező kandúrok nem a családdal élnek, hanem cicaházban,külön.

Irgalmatlan büdös a vizeletük .

2018. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Macskatenyésztő vagy?
2018. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem , csak van egy ismerősömnek meg nekem szép cicája de inkább nem csinálunk ilyet. mert nem értünk hozzá
2018. máj. 22. 14:21
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van szép cicám. De inkább első tüzelés előtt ivartalaníttattam, mert tudom, hogy felesleges már új almok születése, mikor már mos is több macska van, mint amennyinek lennie kéne.
2018. máj. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt nagyon helyesen teszitek, ha nem csináltok ilyet. Ivartalaníttassátok a cicákat és gyönyörködjetek bennük ti, biztosan sok örömötök van bennük így is.
2018. máj. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

és mit csinálnátok a kölykökkel?

csak mert elajándékozni nagyon nehéz, a menhelyek tele, illetve gondolom nem akartok embertelen dolgokhoz folyamodni. vagy megtartanátok mindet?

általában nőstény megy kandúrhoz, de nem biztos hogy első adandó alkalommal megtörténik a párzás. tudok olyanról, hogy a hely jobban érdekelte a kandúrt mint a nőstény. :) ezen kívül nem csak annyiból áll a kiscicázás hogy megszületnek, és a mama cica mindent megold. Gyakran kell segíteni is neki, és a kicsiket dokihoz vinni. Én bejegyzett tenyésztő vagyok, és hidd el, nagyon nehéz... :( Ha nem tudsz tipikus praktikákat, akkor nagyon nagy gondban lehetsz.

2018. máj. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%
Remelem egy tizeneves kislany vagy kisfiu vagy, ilyen gondolkodással.
2018. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos hogy a szép nősténynek és kandúrnak is szép utódai lesznek, visszaüthetnek az elődökre!

Amúgy sem jó szaporítani, mint előttem is írták, ha nem tudod jó helyre odaadni, a kiscicák élete szenvedés lesz.

Nekem is vannak meseszép cicáim, de a fiúk és a lányok is fiatalon ivartalanítva lettek, ne szaporodjanak.

Így is találok elegendő kiscicát akiknek gazdát kell keresnem vagy menhelyet, a mások felelőtlensége miatt.

Komolyan nevetséges vagyok:én a saját cicáimat, kutyáimat ivartalaníttattam, hogy ne legyen gondom a kiscicákkal, kiskutyákkal.De folyton találok mások által kidobottakat!A gond maradt.

2018. júl. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!