Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha két hétig máshol lakik a cica?

Ha két hétig máshol lakik a cica?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves vadóc cicánk. A szüleim el akarnak utazni és rám hagyni addig a cicát, viszont én meg elhoznám az albérletembe. Anyukám szerint haragudni fog a macska és majd sok plusz takarítanivalót csinál nekem. Otthon is szokott ilyeneket, ha valami nem tetszik neki. Ez igaz lehet? Jól megvagyok vele, szoktunk játszani, csak nyíltan kifejezi, ha elég volt neki.
2018. máj. 22. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfurdulhat, a mi cicánk 1 éves volt, amikor befogadtuk, nagyon nehezen szokta meg az új helyet, egy napig csak bújkált, csak enni tudtuk előcsalni. A macskák inkább helyhez kötődnek, mint gazdához, ezért megviseli őket, ha új helyre kerülnek.
2018. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem fél éves a macskám, 3 hónapos kora óta van nálam. Nemrég először utaztam el egy hétre, és átvittem a testvéremékhez. Semmi baja nem származott belőle, még többet játszottak vele, mint én otthon (ott van gyerek is). Mondjuk az én cicám egy tünemény, mindenkit szeret és mindenkivel kedves, úgyhogy szerintem ez főleg személyiségtől függ. Az nem megoldható, hogy elviszed magadhoz, és ha látod hogy nem bírja akkor hazaviszed, és onnantól mész naponta etetni?
2018. máj. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!