Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicák séta közben is...

A kiscicák séta közben is elalszanak. Ez milyen betegség?

Figyelt kérdés
1honapos kiscicáink vannak.. először az egyik kezdte: folyton bent volt a kutya ólban nem akart semmi áron enni és inni.. most kijött és sétált de közben elaludt és összeesett... Nagyon remeg mivel nem eszik.. utána most a másik is bent van a kutya ólban és o sem akar kijönni.. ez milyen betegség?

2018. máj. 22. 20:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem az betegség, hogy a csecsemők sokat alszanak?
2018. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem, ők már régebben futkaroztak stb..verekedtek most meg..
2018. máj. 22. 20:10
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen még javában kölykök. Sokat alszanak. Btv légyszi ne szaporíts feleslegesen.
2018. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Jojó, értem de eddig teljesen mások voltak.. nyavog és miközben jön le a lépcsőn ugrás közben hirtelen elalszik... Ez azért valljatok be h ez nem normális...
2018. máj. 22. 20:17
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit vársz, csodát? Vidd el állatorvoshoz, ha úgy látod rajta hogy beteg.
2018. máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Holnap mennék hozzá.. anya mondja h hagyjuk a természetet dolgozni.. ha a holnapot megérik akkor elviszem oket
2018. máj. 22. 20:26
 7/16 A kérdező kommentje:
Anyát te csak hagyd békén.. ez az ő velemenye mert van tapasztalata.. múltkor az eggyik kutyánk beteg volt.. sokat jártunk vele orvoshoz es kifizették 200 ezret a dokinak és tudod mi történt vele?! Anya ölében halt meg az állatorvos várojaban.. szval mondta h sajnálja és ha nagyon szeretném elviszi velem holnap de mondta hogy vagy meghal vagy meggyógyul..
2018. máj. 22. 20:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarjátok, hogy szenvedjenek, de nincs pénzetek őket kezeltetni, akkor már inkább az altatás...

Nálam is van mentett cica, az első dolgom az ivartalanítás volt, mert annál sokkal jobban szeretem, hogy ilyeneknek tegyek ki egy állatot.

2018. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Tudom, pénz az van.. de csak holnap visszük.. ha tudjuk..
2018. máj. 22. 20:43
 10/16 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ha ti is betegek lesztek, akkor is hagyjátok a természetet dolgozni, aztán majd meglátjuk hogy bírjátok.
2018. máj. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!