Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudnam kiszedni a kullanc...

Hogy tudnam kiszedni a kullancsot belole?

Figyelt kérdés
Nem tudom faj-e neki,de ahogy meglattam kiakartam szedni, a fuleit hatracsapta jelezve nem tetszik neki.. baratnommel probaltuk hogy egyikunk lefogja a szaja alatt ne tudjon harapni, de ugy is rugott mielott megfogtuk volna.. nost mult el 2es fel het kb szoval nem 4,meg 6 es mar benne van a kullancs :( ha megbolondul a vizsgalatoktol,mer simogatadnal nincs gond mit tegyek? Megakarom tanitani hogy nem kinozzuk,sose kinoztuk..! :(

#kullancs #mergesmacska
2018. máj. 24. 05:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ attól, hogy hány éves, a kullancs attól még kullancsként fog viselkedni. Vegyetek egy kullancskiszedő csipeszt, és a grabancánál fogjátok meg erősen így nehezebben mozog, és a csipesszel egy határozott mozdulattal kihúzni a kullancsot. Nem kell aggódni ha szőr is jön vele, majd visszanő, és nem fog fájni neki! Az a lényeg, hogy ne szarozzatok ezen, minél tovább marad benne, annál valószínűbb a fertőzés is! Én is nemrég szedtem ki egyet pont így az enyémből, meg se érezte, és mindenki boldog.
2018. máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi mindig fogóval szedjük ki. Fél pillanat. Én megfogom a férjem kiszedi. Először a mi macskánknak sem tetszett. De baromira nem érdekelt tetszik vagy nem. Ezt kikell szedni. Most meg már nem is zavarja.
2018. máj. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!