Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem kakil a cica!?

Nem kakil a cica!?

Figyelt kérdés

Hozzánk került egy kb. 3-4 hetes cica. Cumisüvegből etetjük, ügyesen eszik is. Pisilni tud egyedül, de kakit még nem láttunk. Macska tápszert kap amúgy, nem erőlködik, nem sír. Eszik, alszik, pisil.

1 napja van még csak nálunk, lehet csak Én vagyok türelmetlen. Ötletek??


2018. máj. 26. 16:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Az lemaradt hogy próbáltam langyos vizes ingerlést, de sikertelen volt
2018. máj. 26. 16:37
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Etetés után dörzsölgetni kell a végbél nyílását hogy ingere legyen, az anya is nyalogatja.
2018. máj. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Bocsi közben láttam hogy probáltad akkor esetleg adhatsz neki egy nagyon kevés tehéntejet hogy meginduljon.
2018. máj. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor a következő etetésnél megpróbálom.
2018. máj. 26. 16:45
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne vízzel csináld, hanem olajos ujjal, vagy ha ezt nem szeretnéd, akkor olajos fültisztító pálcikával, csak ne legyen hideg, hanem testmeleg! Ezzel 1-2 mm-t a popsi nyílásba is benyúlhatsz. De tényleg csak 1-2 mm-t!
2018. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
A macska megszokja, hogy valahová kakilni szokott, ha idegen helyre viszik, akkor nincs meg a megszokott hely, és napokig visszatartja, ez előfordul, idősebbeknél még inkább. De nem fog azért az menni örökké... Meg valószínűleg olyan tápokat kap, ami mind feldolgozódik, nincs nagyon, ami székletté váljon.
2018. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megszokott helye még biztos nem volt, tényleg nagyon picike még. Az út széléről szedtük fel nehogy elcsapja egy autó. Mivel menni se tud még, gondolom elejthette az anyuka macska miközbe átment az úton. Nem vagyok az a finnyás alkat, eddig nedves vattával próbáltam, megpróbálom az ujjammal. Milyen olajra gondolsz?
2018. máj. 26. 18:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Esetleg babaolaj, vagy ha nincs, akkor olíva.

Ha az sincs, akkor megteszi a főzőolaj is, csak az nem olyan sűrű.

2018. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja és még nézd meg a hasát, hogy puhán betapintható e, vagy feszes, kemény!

Paraffin olaj, vagy ricinusolaj is jó.

2018. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem jött be az olajozás se, de majd még próbálom.

Meddig, hány napig nézhető el hogy nem ürít?

Szép nagy pocakja van, de nem kemény

2018. máj. 26. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!