Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kakil ilyen sokat a cicám?

Miért kakil ilyen sokat a cicám?

Figyelt kérdés

8hetes macskám van.Tegnap hoztuk és az előzö kazdája az adott neki bolti tejet.


Mi mivel tudjuk hogy nem jó ezért nem adtunk neki miután elhoztuk.De éjszaka 5-6szor legalább kakilt...és nekem ez elég fárasztó hogy állandóan fel kell kelnem.Késöbb ez változni fog??Vagy ugyan ugy megmarad vagy mit tudok csinálni?



Helyesírásí hibákért elnézést



2018. máj. 27. 06:16
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Én menhelyről hoztam kiscicát kb. 3 hónapos volt akkor. Jó ideig ő is folyton az alomba járt, nem győztem tisztítani, de ez mostanra normalizálódott. Lehet ez csak kisebb korukban van így, míg hozzá nem szoknak az étrendhez. Amúgy normális a széklete, vagy híg?
2018. máj. 27. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
50%
Kicsiket ürít vagy normál méretüket? Ha kicsiket akkor biztos, hogy az ő szervezete emésztése lassú. Ha viszont normál méretüket, akkor nemtudom. (Az is lehetséges, hogy az ő fajtája miatt ürít ilyen sokat)
2018. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hasmenése volt vagy normál? Ha hasmenés, irány az állatorvos. Egyébként meg még kicsi, ilyenkor többet kakilnak, ugyanúgy, mint a csecsemők. De állatorvoshoz amúgy is el kell vinni.
2018. máj. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát méretét nem tudom meg határozni hogy kicsi vagy nagy.Viszont kicsit híg nem teljesen de egy kicsit híg.És az lenne még hogy az alomba magátol nem megy be, nekem kell mindig bele raknom ezért már máshova is kakilt.Ez fog majd változni magától?
2018. máj. 27. 08:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyépként sima házi cica
2018. máj. 27. 08:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Fura, hogy sokadjára nem jegyzi meg. Én rögtön első alkalommal megmutattam neki, és bele ment, de nálunk is megesett, hogy néha a zuhanyzóba kakilt. Ez később elmaradt. Türelem, nem egyformán tanulnak. Az enyém karanténban élt míg el nem hoztam, ott meg nem volt más választása a szűk helyen, mint az alomtálcába menni, így itthon egyből tudta mire való.
2018. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én macsekom is ezt csinálta,mikor elhoztuk (utcán találták) olyan pindurka volt még, hogy a budijába alig tudott bemenni, de folyton odajárt. Ment a hasa, környezetváltozás, étrendváltozás, féreghajtas stb. Kb egy hónap alatt megszűnt (royal canin kitten + multivitamin paszta).


Amúgy azóta (3 éves) alkalmazkodott hozzám a alomhasználati szokásaival, nem viccelek. Mielőtt felkelek reggel már volt, és miután este becsukom a szobaajtókat, lerakom máshova a tálkáját, tudja, hogy alváshoz készülődünk, és akkor még egy utolsót tol aznapra.

2018. máj. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. máj. 27. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Pici még. Hamarosan meg fogja az almot, bele fog menni, csak legyen mindig tiszta, legyen számára mindig hozzáférhető, de nyugis helyen. Lehet, hogy még magas neki az alomtálca, azért nem mászik bele egyedül.

De változni fog, ne aggódj.

Ilyenkor még gyakrabban kakilnak-pisilnek, bár az nem jó, ha hasmenése van.

Mit eszik? Féreghajtás megvolt? Mikor?

2018. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!