Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha nem tudok túl...

Mit tegyek, ha nem tudok túl lenni a cicám halálán?

Figyelt kérdés

Sajnos 2 hónapja, hogy szeretett cicámat sajnos elütötték. Mivel rendkívül hirtelen ért, még mindig fáj a hiánya.

Egyszerűen elfogadni is nehezezen megy, minden fekete fehér cicában őt keresem, és nap alig telik el, hogy ne arra gondolnék, hogy este még simogattam más nap reggel pedig holtan fekve találtam az úton.

Lehet, hogy most gyenge idegzetűnek tűnök, de cicát én még így nem szerettem sosem mint őt.

Mit tegyek, hogy együtt tudjak élni a tudattal, hogy nincs már?



2018. máj. 30. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Foglald el magad, ne gondolj rá. A cuccait pakold el szem elől. Idővel jobb lesz.

Vagy, bár ez ember függő, szerezz egy új kiscicát. Persze az nem az lesz, de vele foglalkozhatsz eltereli a gondolataid, megszereted.

2018. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Csak az idő segít. De az majd fog.

Szerintem másik macska nem megoldás erre, bár ez tényleg emberfüggő. Mi nem tudtunk volna elképzelni másik kutyát a kutyánk után, kb. 2 hónap után szereztünk egy macskát - szerintem másik állatfaj is jó választás lehet idővel, mert az máshogy viselkedik, nem emlékeztet a régi állatodra.

2018. máj. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek segít másik állat, van akinek csak rosszabb lesz.

De ha az új macskát is kiengednéd, akkor ne fogadj be, mert nagy eséllyel vele is történne valami. Ha fogasz be újat, akkor csak bent tartsd és akkor hosszú évekig veled lesz.

2018. máj. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!