Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nyávog folyamatosan a...

Miért nyávog folyamatosan a macska ellés után?

Figyelt kérdés
Van egy cicám, azt hittem, hogy kandúr, mert baromi nagy szőre van, erre kiderült, hogy nőstény cica, mert először csak ünnepien volt telt, majd már le sem tagadhatta...Nos, sosem volt bújós cica, azt is ritkán engedte meg, hogy megsimogassam, nemhogy a készülékek ellenőrzését (ilyen hozzánk talált cica). Nos megellett, nem tudom hova, de mióta megtörtént a dolog, ha itthon vagyok, egyfolytában követ és keservesen nyávog. Mitől lehet ez? Első ellés, kiscicák nem tudom, hol vannak.
2018. máj. 31. 06:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet megakarja mutatni. Nem próbáltad követni?
2018. máj. 31. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem igazán próbáltam...van hátul egy pajta, oda mászkál, de anyós tegnap ott kapált mellette, azt mondta, hogy nem hallott kiscicákat egyáltalán. De megpróbálhatom.
2018. máj. 31. 06:48
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy anyósod ne hallott semmit, az egy dolog. Akkor biztos ott lesznek valahol.
2018. máj. 31. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam, hogy elpusztulhattak neki...Talán megtalálta egy kandúr, vagy ilyesmi. Esetleg ha keresnék neki egy újszülött kiscicát, és megnézni, elfogadja-e? Falun élünk, ilyenkor biztos akad valakinél kiscica.
2018. máj. 31. 07:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet elkapálta őket anyós és azokat keresi szegény cica...
2018. máj. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem, már így viselkedik kb. 3 napją.
2018. máj. 31. 07:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a fészerbe és átkutatod.

Az, hogy anyós nem hallotta őket nem jelent semmit.

2018. máj. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt se tudod megvannak-e a kölykei, de elvennéd egy másik anyamacska kölykét? Ne már.. derítsd már ki mi van. Jó eséllyel megvannak a cicák- de lehet hogy rossz helyen vannak, vagy az anya egyszerűen nem tudja mit kezdjen velük, próbál segítséget kérni. Te meg nem is követed hogy mi a baj?


És ha egy mód van ivartalaníttasd a cicát, mert egyrészt kár a felesleges szaporulat, másrészt a sorozatos fialás megrövidíti a macskád életét.

2018. máj. 31. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%

Nagy szőre van, ezért kandúr...

A macska fiall, nem ellik. Az a tehén.

2018. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
84%
Kutass át mindent. A macskát nem ártana orvoshoz vinni és amint lehet ivartalaníttatni. Amúgy, ha kandúr lett volna ez akkor is ajánlatos lett volna...
2018. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!