Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Létezik, hogy a macska átvegye...

Létezik, hogy a macska átvegye a hangulatomat, érzéseimet?

Figyelt kérdés

Nos, párommal közös cicánk van, együtt fogadtuk örökbe. Anno őt "nézte ki magának" neki dorombolt, így választottuk őt. Mióta nálunk van, velem szemben azért kicsit bátrabb, nyilván azért, mert én etetem többet, stb.


Konkrétan most fasírtban vagyunk a párommal, olyan nembeszélősen összevesztünk pár komolyabb dolgon. Nem itthon volt a dolog, szóval konkrét balhézást nem hallhatott a macsek (amúgy se vagyunk ordítósak), maximum annyi, hogy keveset beszélünk egymással. De tudom, hogy az ilyet az állatok jobban megérzik.

Szóval ma konkrétan a cila, mikor párom simogatni próbálta, úgy mordult meg fújt rá, mint akit vernek. Olyan "ha nem mész innen támadok" módon, mint az ablak előtt sétáló idegen kandúrokra szokott.

(Sosem fújt ránk, ha mentett cicaként meg is ijedt, maximum elnyávogta magát eddig, hogy nebáánts.) Nekem meg hagyta magát simogatni ezután is, nyilván lapult picit de ennyi.


A kérdésem az, hogy létezik, hogy a macska megérezte köztünk a feszkót, és ezért "haragszik" a páromra ő is?

Vagy ha véletlen egybeesés, akkor mi lehet az oka, hogy hirtelen retteg tőle? Azért ez így nem maradhat...



2018. máj. 31. 22:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Például ha ég a ház, ő is ugyanúgy menekül.
2018. máj. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez egy csúnya poén, de megnevettetett. Kéket kap.
2018. máj. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!