Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hetes cicákból hogy tudom...

2 hetes cicákból hogy tudom kiirtani a bolhákat?

Figyelt kérdés
Eszméletlenül sok van bennük, brutálisan sok van bennük, és mivel a lakásban vannak, ezért ezt nem igazán díjazom. Biztos az anyjukból ment rájuk, mert ő meg ki-be járós, de ezekből a pici 2 hetes babákból hogy tudnám kiirtani? köszönöm a válaszotokat.

2018. jún. 1. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Én valószínűleg kézzel csinálnám vagy megkérdezném az állatorvost... Ugye, szer vagy fürdetés nem tűnik jónak ilyen piciknek.

De miért hagyod, hogy az anya brutál bolhás legyen? Azt azért le lehetett volna kezelni. Ez az egész nekem fura, mert évtizedek óta vannak kinti macskáink s a legkivételesebb esetben volt csak bennük pár bolha. A mostaniban (totálisan kinti, igazából konkrét gazdája sincs) soha nem találtam egyet se, ő a kullancsokat szedi össze, amiket persze ki is veszek.

2018. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Akármit is teszel az anyukára ne rakj most szert mert az a tejbe is kerülhet! Hagyd amíg le nem szoknak a tejtol akkor adj az anya macskáknak. Sajnos nem tudsz mit csinálni
2018. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2018. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Piciknek nem szabad szert adni!!
2018. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

" Biztonságosan alkalmazható 2 napos macskakölyköknél, vemhes és szoptató anyamacskáknál. FIGYELMEZTETÉS:- Kerüljük a permet szembe kerülését."

2018. jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!