Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Rühes a macskám, mit tegyek?

Rühes a macskám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az összes állatgyógyszertár zárva van hétfőig, az orvos se tud jönni hétvégén, csak az állatkórház van nyitva

Hullik a szőre a nyakánál

Hogyan tudnék segíteni neki? Baja lesz ha csak hétfőn tudok gyógyszertárba menni? Vigyem be a kórházba?


2018. jún. 2. 15:58
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Az a baj, hogy ilyenkor ügyeleti díjat szoktak felszámolni. Nem lesz semmi baja, ha csak 2 nappal késöbb kap gyógyszert
2018. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Ha a gazdi szereti a cicáját, akkor tesz az ügyeleti díjra. Valóban nem lesz sokkal nagyobb baja 2 nap alatt, csak plusz 2 napig fog szenvedni és viszketni szerencsétlen állat, mert a gazdi az ügyeleti díjon spórol. Igen, vidd kórházba.
2018. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__macskak__783495-mily..


Szerintem vidd el az ügyeletre és ne hagyd szenvedni..

2018. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
79%
Ilyen fürdetőt kellene neki venni. Az állatkórházban azt nem adnak? Mármint én mentem már be csak úgy, macsek nélkül egy advocate cseppért és adtak mint a gyógyszertárban.
2018. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%

már nem azért, de ha szegény macska rühes, azt ti is nagyon könnyen elkaphatjátok tőle..

szóval, szerintem mindenki érdeke lenne a mihamarabbi kezelés

2018. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy rühes, lehet ezer más dolog is. Ezért mielőtt rüh ellen kezelnéd, orvoshoz vidd el.
2018. jún. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam ez nem megy át emberre
2018. jún. 2. 23:31
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem is megy. Viszont össze tud csípni.
2018. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!