Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire ajánlanátok a Royal...

Mennyire ajánlanátok a Royal Canint egy idős macskának?

Figyelt kérdés

Elég ellentmondó véleményeket olvasok, és hallok.


A macskámnak szeretném a lehető legjobbat, az ár nem számít. Viszont nem tudom, a Royal Canin valóban elég jó-e neki.


Egy idős, 12 éves, ivartalanított kandúrról van szó.


Elvileg gyógytápot kap szárazból és aszpikosból is, extra savanyút.


Állatorvos is ezt ajánlotta és az állatpatikus is boltban.


Szóval, mennyire ajánlanátok a Royal Canin gyógytápot, különösen idős cicának?



2018. jún. 2. 16:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mivel royal caninból vannak szinte csak speciális tápok én ajánlom. Enyém is diétásat eszik, és azóta nincs baja.

Most hiába mondják, hogy van ennél jobb ár értékű tápok, ha diétásban szinte csak ez elérhető én meg nem fogok kísérletezni mással a macskám kárára, ha ez bejött. Ha valami baja van a macskámnak rögtön ezzel diétáztatják az orvosok. Lehet, van ennél jobb táp, azoknak akik válogathatnak mert nem szorul speckó kajára a macskájuk. De ha igen, akkor van ez meg a hills. És igen, drága mindkettő márka, de megéri. Szerintem.

2018. jún. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
12 éves ivartalanított cicám Royal Canin Urinaryt kap. Imádja és teljesen egészséges.
2018. jún. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A royal caninnak a gyógytápjai nagyon jók
2018. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Van a Trovet márkának is gyógytápjai, nekem kutyám és macskám is Trovetet eszik.

Még olcsóbb is, meg erősebb táp, jobb az összetétele.

2018. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az enyém nem szereti (diabéteszre, illetve urinary-t) próbáltam, ha mégis veszek, akkor Zooplus-on sokkal olcsóbb, mint az állatorvosoknál.

Állatorvosok szinte csak ezt ismerik, pedig van még egy csomó más jó táp is, pl. Almo Nature, Thrive, Country Hunter, stb. első kettőben olyan is, amiben szinte csak hús van. Zooplus, Amazon, VetUK ahonnan beszerzem, olcsóbban kijövök.

2018. jún. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem beteg, minek a gyógytáp? És milyen gyógytáp, mert tőbb bajra gyártanak.
2018. jún. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A veséjével vannak gondok, mivel ivartalanított kandúr, nem tudott egy ideje rendesen pisilni.

Így Royal Canin vagy Trovet Urinary-t kap szárazból és aszpikosból is, azóta hál' Istennek teljesen jól van, jó kondiban is van, egészséges. (Ahogy figyelem).

2018. jún. 19. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!