Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyért van az hogy a cicám...

Milyért van az hogy a cicám olyan akár egy kutya? (többi lent)

Figyelt kérdés
a cicám jön utánam akár hova is megyek ha meg megálok le ül és el kezd nyávogni ha nem viszem magamal ,a labdát oda hozza és bele teszi a kezembe,ha ugy hivom hogy cic-cic-cic akkor nem jön csak ha fütyülök neki,a macskákat kergeti és nem szereti de a kutyákat imádja ,az etetésnél meg le ül és ki várja pedig semmmit sem tanitotam neki meg(nincs kutyim) SEGÍTSETEK KÉRLEK!normális válaszokat kérek ha lehet
2010. jún. 15. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Okos cica. Nekem is volt egy ilyen macsekom, a szájában odahozta mindig a madzagon lógó kulcsot, hogy játsszak vele. Az volt a kedvence. Sajnos szegényke betegen született, csak egy évet élt.
2010. jún. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
örülj neki, hogy ilyen. az enyém meg egy önfejű állat, ha ciccegsz neki oda se figyel, csak azt teszi amihez neki van kedve. de azért szeretem.
2010. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Így szeresd, ahogy van!

A cicák amúgy is nagyon különlegesek, de a Tiéd egy egészen különös egyed! Nagyon intelligensnek gondolom, örülj ennek és dicsekedj vele nyugodtan! Akát feltölthetnéd valamelyik oldalra, hogy mindenki lássa! :D

(Bevallom én is nagyon kíváncsi lettem!!!)

2010. jún. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat csak agodom mert még az udvarra sem megy ki ha én nem megyek ki az udvara:)csak ö nem a zsinorokal meg ilyekkell játszik hanem kis labdával,jah és mit csináljak hogyha iszonyu féltékeny más cicára ha közelembe jönnek?neki megy kutyának macskának ha csak rá nem szolok hogy nem szabad amugy a cicom a cicezésre se halgat hanem a füty szora de csak ha én fütyülök:(
2010. jún. 15. 21:17
 5/17 anonim ***** válasza:

és amúgy téged ez zavar?

engem nem zavarna de am nem tom mért csinálja:S:)

2010. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
és igyis ugyis szeretem a cicám akármilyen is de azért nagyon fura cica mivel még a házat is örzi:)a szobából ha hal valami zajt akkor egyföl fújj és mérgesen nyávog de nem bánt senkit se:)
2010. jún. 15. 21:20
 7/17 A kérdező kommentje:
nem zavar csk fura kis drágám vanm nekem és gondoltam meg kérdem miért csinálhatja ezt:)köszi mindenkinek a választ
2010. jún. 15. 21:21
 8/17 A kérdező kommentje:
bocsika de nem tok most képet küldeni mert valami hibát ír ki:(
2010. jún. 15. 21:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem brit kék macska? Arra jellemző az ilyesmi. Nekem is az egyik macskám ilyen.
2010. jún. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg a kutyám olyan mint egy macska... Ha ciccegek neki idefigyel és még az egeret is megfogja xD Ha megkérdezem hogy "Hol a cica?" akkor megérti és elkezd körülnézni és ha látja a házak tetején akkor elkezd ugrálni :D bár lehet hogy ez azért van mert egy cicával nőtt fel, bár a cicust már rég nem láttam.... :D
2010. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!