Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kicsi cicát egyedül lehet hagyni?

Kicsi cicát egyedül lehet hagyni?

Figyelt kérdés
Nemsokára érkezik hozzánk egy pici, de mi sajnos délelőtt dolgozunk. Hogy hagyjam magára? Benti cica lesz, de ameddig nem vagyunk otthon, addig a fürdőszobában, folyosón garázdálkodna, ezeket cicabiztossá tettem.

2018. jún. 4. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
8-9 hetes elmúlt már ?
2018. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
szia, más itt otthon hagyja.
2018. jún. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, inkább 6-7 hetes lehet.
2018. jún. 4. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lehet, csak 10 hetes kor után hozd el, de a minimum a 8 hét.

Ahol a cica lesz, ott legyen az alom, friss víz, és nekivaló szárazeledelt is hagyj előtte.

Meg valami fekhelyet, pár játékot. Így nyugodtan magára lehet hagyni, míg dolgoztok.

2018. jún. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2-t hozz, jobban ellesznek.
2018. jún. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minimum 8 hetesen hozd el!


Egyébként hozzá kell szoktatni az egyedülléthez.

2018. jún. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Múlt héten fogadtunk örökbe egy 5 hetes cicát.Mi is dolgozunk.A fürdőbe zárjuk be olyankor.Ott az alom is.Meg van bennti neki egy fekvőhely.Bivisszük a kajáját is meg vizet.Pár játékot,amivel el tud lenni.Amúgy ilyenkor szerintem alszik. :)

A lakás többi helyét cicabaráttá kell tenni,plüss szekrény mögé ne menjen be,nehogy beszoruljon stb.Nagyon picike még bárhova befér.Egy napig tartott nekünk is amire ezeket a helyeket "elzártuk."Délután hoztuk el.Csak a szobába volt.Mindent oda tettünk neki a közelbe.Hagyd hogy ő kezdeményezzen először.A miénk estére már bátor volt. :) Másnap már a fürdőbe tehettük az álmot mert bejárta azt a helyet is.Hagyd hogy maga fedezze fel a látást.Másfél hete van itt,de úgy közlekedik már mintha ezer éve itt lenne.Éjszaka is van hogy bevonul a fürdőbe aludni.Még mindíg bezájuk ha elmegyünk otthonról,mert picit még ügyetlen...nehogy baja legyen...

Remélem segítettem. :)

2018. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2018. jún. 6. 07:57
 9/9 anonim ***** válasza:
gallery pages.pdf
2018. jún. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!