Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hígitott narancsolajjal távol...

Hígitott narancsolajjal távol tartható a macska a bútoroktól?

Figyelt kérdés
Vagy van egyéb ötletetek, hogy ne használja/karmolássza azokat a bútorokat, amiket féltünk?
2018. jún. 4. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, mi egyszer vettünk távoltartó spray-t, annak is narancs illata volt, hát mit mondjak, vagy a mi macskánk van fordítva összerakva, :) vagy nem igaz, hogy nem szeretik a narancsillatot, direkt oda ment, ahova kifúlytuk.
2018. jún. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szintén úgy jártunk mint az első,a miènk is szereti a citrusos dolgokat. Mi beszereztünk 2 kaparófát és azóta nincs gond. Ha elkezd máshol kaparni fogod és odaviszed a kaparófához. Hamar megértik.😊
2018. jún. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyrészt az a baj, hogy az ágyak végét (textil borítású) kaparja, ha fel akar ébreszteni.Ez egy rossz szokása.Másik, hogy ba ssza az ágytakarót :/

Erről sem lehet leszoktatni.Kaparófája van, de akkor is csinálja ezeket a dolgokat.Amúgy szoba macska.

2018. jún. 4. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Vágjátok a karmait?
2018. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Dehogy! Képtelenség, nem hagyja, szétszedne minket!
2018. jún. 4. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi macskánkat a citromlé egy napig tartotta távol, aztán legyőzte az undorát...
2018. jún. 4. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ugyanezzel a problémával küszködök, ráadásul a miénk lesz@rja a kaparófát is... a kárpitoságyunk már úgy néz ki, mint a nagymamám öreg heverője, pedig nincs egy éves. :( Próbálkoztam macskamentával, a kaparófát közvetlen oda tettem, ahol az ágyat szereti kaparni, de annyit értem el vele, hogy odébb ment.

Mi még a körmét is vágjuk, de utána még vadabbul kapar, hogy neki tetsző formára koptassa...

Én most átmeneti megoldásként kartonnal borítottam az ágynak azt a sarkát, amit imád, de nyilván ez nem lehet végleges.

2018. jún. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!