Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám, olyan...

Meghalt a macskám, olyan nehéz feldolgozni hogy nincs többé, sorstársak vannak itt?

Figyelt kérdés
LÉgyszi osszátok meg velem történeteiteket.

#halál #macska #elvesztés #felejtés #feldolgozas tullepes
2018. jún. 4. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
24%
Ment at a cicam az uton es jott a busz. Lattam, hogy ugrik, de pont elkapta az alvazon valami lelogo alkatresz, hallatszott az utes hangja. Az utestol berepult a kerekek ala, akkor meg a szetplaccsanas hangat hallottam. Eggye valt az aszfalttal mire elment a busz.
2018. jún. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
29%
Két macskám volt feketét, álltalában egy időben mentek el és jöttek haza na egyszer viszont hamarabb jött haza az egyik a kutya ki volt engedve a kenelből és egyszer csak meglátta én csak azt láttam hogy valamiért el szalad a kutya azt hittem rókát üldöz aztán szegény macskát el kapta későn értem oda sajnos bele kapott, aztán a másik macska pedig nagyon kíváncsi volt és be ment a kenelbe az is el kapta a kutya :-( a tiéd hogyan halt meg?
2018. jún. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 anonim válasza:
28%

Szia. Mikor mendtem az iskolába, a hátam mögül hallottam hogy nagyot fékez egy kis teherautó, és továbbhajt. Mikor megfordúltam már tudtam hogy a cicám az, de egyszerűen nm. akartam elhinni! Belűlről elvérzett... Alig bírt menni.. Szenvedett. :''(

De avval kell megpróbálni NYUGTATNI MAGUNKAT, hogy nekik OTT FENT SOKKAL JOBB, OTT BOLDOGOK. NAGYON BOLDOGOK! Tudom milyen rossz, hidd el, de sajnos muszály okosan tovább menni! ( azt nm. Mondhatom hogy lépj tovább.) de a szívünkben mindig ott lesznek s ott is maradnak!:) 💎

2018. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/67 anonim ***** válasza:
59%
1 év körüli kandúr volt, sosem ment messzire, mindig a kertben tanyázott, ha szóltunk neki jött. Elvittük ivartalanítani, minden rendben volt, kevesebb mint 1 hét telt el, egyszer hajnalban kikéredzkedett, és többet nem jött vissza. Azóta sem láttuk.
2018. jún. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
97%

Őszinte részvétem :(


Az enyém öregkorában pusztult el, már gyenge volt. Már valahol éreztem, hogy el fog menni. Ültem a székben, ő az ölemben, és csak simogattam.


Rám nézett, de furán. Nem az a cicás "szia, mizu?" tekintet, hanem egészen mély, nem tudom megmagyarázni, de valahogy tudtam, hogy mit szeretne mondani. Ekkor azt mondtam neki: "Menned kell, cicám? Rendben van, menj csak. Szeretlek!"


Lassan, kedvesen beszéltem hozzá, hogy a hangsúlyból értse, hogy mit mondok. Ekkor felállt, lehuppant az ölemből, és bement a nappaliba. Ott találtuk a kávézóasztal alatt, mozdulatlanul. Az volt az egyik kedvenc helye.

2018. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
91%

Részvétem!

Az én cicám panelbe lakott velünk.Mindig volt itthon valaki.Egyszer csak azon kaptuk magunkat,hogy nem jön a cica a tv- nézni.Mindig oda bujt közénk és simogatta magát.Ketten simítjuk.Nem jött hívogattuk ,de semmi. Ki mentünk a konyhába és már nem mozdult.Nem hittem el,de már hideg volt.Nagyon sírtam,még az este eltemettük.Mem találtuk a helyünket a férjemmel.Reggelig sétáltunk.Egyikünknek sem volt kedve haza jönni.Másnap szombat volt.Kimentünk a piacra.Ott mindig megnéztük a kis állatkákat.Volt egy keverék kutya.Akié voltba ut mondta,ha valaki nem viszi el akkor agyón üti.Megsajnáltuk elhoztuk,de nem sok reményt fűztünk ahhoz,hogy kedvenc lesz.Az lett. Most ott tartunk,hogy 14 éves vak és nagyot hal,majdnem süket.,de amúgy egészséges.A kérdésed most nekem is aktuális hogy fogom elviselni a hiányát,ha meghal?

Hát ennyi,,,, sok kitartást! Imádkozom érted és az elhunyt cicádért.

2018. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm hogy ennyien valaszoltatok, latom hogy nem vagyok egyedul.

Elso valaszolonak, nagyon megrazo elmeny lehetett :( nekem egyszer utottek el egy macskamat, borzaszto volt.

2018. jún. 4. 21:36
 8/67 A kérdező kommentje:
Masodik válaszolonak, úristen kettőt elvesziteni egyszerre 😢 az enyem meg mindig nem tudom miben halt meg pontosan. Beteg lett egy hetig szenvedett. Tobb orvoahoz elvittem, mindegyik mast mondott. Vegul ma reggel feladta a kuzdelmet. Nem bírom elfelejteni ahogy nezett ram.
2018. jún. 4. 21:38
 9/67 A kérdező kommentje:
Harmadik valaszolonak, en is ezzel nyugtatom magam, hogy ott fent jobb neki es jobb hogy elment nem szenvedett tovabb, de van bennem egy olyan erzes hogy meg is gyogyulhattott volna. Talan tehettem volna erte tobbet, meg csak masfel eves volt. Egyszerűen annyira hianyzik, meg tegnap elbucsuztam tole, lehet tulzas, de elmondtam neki higy mennyire szeretem es soha nem fogom elfelejteni.
2018. jún. 4. 21:41
 10/67 A kérdező kommentje:
Negyedik valaszolonak, sajnos velem tobbszor fordult ez mar elo :( faluban lakom,erdo vesz korul, autok ritkan jarnak, mindig volt macskam, volt tobb kozuluk aki eltunt es soha tobbe nem jott vissza. Egyzser elofordult hogy harom kisebb macskam tunt el napokon belul. Valoszinu elvitte oket a roka😥😥
2018. jún. 4. 21:45
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!