Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám, olyan...

Meghalt a macskám, olyan nehéz feldolgozni hogy nincs többé, sorstársak vannak itt?

Figyelt kérdés
LÉgyszi osszátok meg velem történeteiteket.

#halál #macska #elvesztés #felejtés #feldolgozas tullepes
2018. jún. 4. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 A kérdező kommentje:
Én erre csak annyit tudok mondani, hogy bármi megtörténhet bárkivel, a gyerekünket se zárhatjuk be egy lakásba, ha kimegy az utcára bármi baja lehet, vagy akár ha beültök az autóba. Én nem vitatkozni szeretnék, megértő emberek válaszait várom és szeretném ha megosztanák a saját történeteiket. Ja és még valami igaz, hogy kinti cica volt, de fél életét velünk töltötte a lakásban, családtagnak számitott, szóval ha bárki kritizálni szeretne, azne is válaszoljon inkább, senekem, se másnak nem lesz jobb tőle.
2018. jún. 5. 11:08
 22/67 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak, köszönöm hogy megosztottad velem, legalább nem szenvedett egy kicsit sem, és szeretve volt idősebb korában is :)
2018. jún. 5. 11:10
 23/67 A kérdező kommentje:
ÉS mégvalami, volt már pár macskák akiket elvesztettem, az is megviselt, de ez most nagyon, nem tudom miért, talán ahogy egysre idősebb leszek, egyre érzékenyebb is. Csak másfél évet töltött velünk, rettentően megszerettük, anynira szerethető volt, különleges, más mint a többi.
2018. jún. 5. 11:33
 24/67 anonim ***** válasza:
20%

A lepontozó(k)nak üzenem.

A választ HASZNOSSÁGÁT kell értékelni,nem azt,hogy akkor ez egy sz.a.r állattartó volt biztosan.

Nem így kell megközelíteni a dolgokat.

A mi macskánk elvadult volt,konkrétan kóbor cica,de már vagy 3-4 éves,elég nehéz volt kézhez szoktatni,nemhogy a lakásban bent maradjon.

Bárhogy is nézzük,egy ilyen kintiből soha nem lesz benti,almos,kaparófás,lakásban élő cica.

Pedig próbáltuk.


Szóval megköszönném,ha legalább a többieket ne értékeld le,ha velem azért is ki akarsz baxni,mert nyivákolok.

Tudod,így,hogy a hangulatom olyan,mint egy szénné égetett rántott hús,elég rossz látni,hogy akkor még meg is taposnak,hiába adtam ki magamból a fájdalmat,szomorúságot.

Köszi,hogy megint depresszió közeli állapotban vagyok.

:)

2018. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg, ne foglalkozz ilyen emberekkel akik allandoan a hibat keresik a masikban, biztos ok tokeletesen csinalnak mindent. En is epp eleg rosszul erzem magam, nem kell hogy meg belem is rugjanak.
2018. jún. 5. 13:31
 26/67 anonim ***** válasza:
30%

Elment a netem,azt akartam még írni,hogy a kérdező történeteket kért,együttérzést,csak nézzétek meg a kulccszavakat.

Ja,hogy nem kért ítélkezést,és vádolgatást,amit itt egyesek csinálnak? Akkor mi szükség van rá?

Így is elég nehéz feldolgozni.

De lesz új cicánk,csak apám nélkül,lakásban.Megnyugodhattok lepontozók,neki mindent biztosítani fogunk anyámmal.

Kérdező megpróbálok lenyugodni,de csak arra gondolok,hogy mi lett volna,ha nem helyezik ki a mérget,vagy nem felejtenek kint öreg jóízű vackokat...

2018. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
62%
Én normálisan elmondtam a véleményem. Már nem változtat azon, ami történt, de talán a jövőben lesz aki, ezek miatt majd nem engedi ki a cicáját. Nekem is lakásban élnek, sosem mennek ki, ettől még kiegyensúlyozott macskák.
2018. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:

#27 Valószínűleg nem az utcáról szokott oda hozzád,nem úgy,mint a miénk.

Még ölbe se hagyta magát venni.Nem dörgölőzött,semmi,teljesen elfajzottból lett ilyen félvad. Hogyan foghattuk volna bent?

Szerintem így is megtettük a tőlünk telhetőt,etettük,kezeltük a problémáit,nyavalyáit,és szerintem sikerült meghosszabítani az életét valamennyivel,mert a vad élete kevesebb lett volna.

De már nem lesz több ilyen. Ő volt az egyetlen,aki így hozzánk szokott.

A következő csillagos ellátásban fog részesülni. :')

2018. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 A kérdező kommentje:
Én pedig nem egyedül lakom, és amig a többbség nem engedi hogy bent tartsam, addig hiába.
2018. jún. 5. 15:07
 30/67 anonim ***** válasza:
5%
Az én cicám 28m2-en lakik velünk egy kutyával, megbolondul ha nem mehet ki. Nem szeretem, hogy kimegy, de kínozni nem akarom, sokat aggódunk miatta, kedves lepontozó, tisztában vagyunk a veszélyekkel, de nem mindenkinek van ilyen ideális helyzete. Szerintem, aki ide írt bejegyzést, mind szerető gazdi, aki valószínűleg mem azért engedte ki a macskáját, hogy más megmérgezze, elüsse. Viszem a kutyámat rendszeresen futtatóba, van mikor oda is mérget tesznek. Sajnos sok a gonosz ember
2018. jún. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!