Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meghalt a macskám, olyan...

Meghalt a macskám, olyan nehéz feldolgozni hogy nincs többé, sorstársak vannak itt?

Figyelt kérdés
LÉgyszi osszátok meg velem történeteiteket.

#halál #macska #elvesztés #felejtés #feldolgozas tullepes
2018. jún. 4. 19:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:

Utolso elotti, köszönöm szépen kedves szavaidat, nagyon jol esnek, es joi tudni, hogy vannak, akik megertenek. Eddig minden almomban eljott. Minden nap felmegyek a sírjához, viszek neki viragot, es bocsánatatot kerek tole, amiért megigertem hogy segitek de nem tudtam. Barcsak o is 18 evet velem lehetett volna. Vagy meg tizre is azt mondanam hogy szep kort megelt. Legidosebb macskam 8 eves koruli lehetett, nem tudon miben halt meg.


Van most egy 3 eves, akit pici par hetes kora ota en neveltem, mert meghalt az anyukaja. O a lelkitamaszom most. Nagyon szeretem, egyforman szerettem oket. De akkor is teljeaen mas volt a ketto.

2018. jún. 9. 13:36
 42/67 A kérdező kommentje:
Utolso, nagyon sajnalom, szornyu lehet higy ilyen gyorsan tavozitt, kiszamithatatlanul. En tudtam hogy beteg, szamitittam ra, az irvos is megmondta, hogy kicsi az eselye de mindvegig bíztam amig felepul. Aztan eljott a hetfo reggel, vissza kellett volna vinni orvoshoz, vegigneztem a halalat. Megfulladt. Nem birt tivabb kuzdeni. Ha ragondolom osszeszorul a szivem, es elsirom magam. Nem erdemelte ezt, nem igx kellett volna történnie, annyira hianyzik 😢
2018. jún. 9. 13:41
 43/67 A kérdező kommentje:
Es tenyleg jol esik, hogy ennyien irtatok🙂
2018. jún. 9. 13:42
 44/67 anonim ***** válasza:

38 as vagyok

orulok hogy van kis tars akivel baratok vagytok. termeszetes hogy mindegyik allatgyerekunket maskeppen szeretjuk hiszen mindnek mas a termeszete mindegyikban mas az ami a szivunket meghoditja. latod mondtam hogy eljon hozzad es almodban megsimogathatod a bundacskajat is;-))

2018. jún. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:
Minden nap eljon hozzám, en pedig minden nap viszek neki virágot.
2018. jún. 12. 19:24
 46/67 anonim ***** válasza:
39%

Most tudtam meg, hogy a kedvenc macskánk - aki nagyszüleimnél lakik - elpusztult :(


A doki szerint összeszedett valamit kullanccsal, kapott szurit, de a reggelt már nem érte meg.

Pont nemrég vettünk neki bolha- és kullancsnyakörvet.

2018. jún. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:
először nekem is azt mondta az egyik, de a többi mind mondta hogy nagyon nagyon ritka hogy a macskának baja lenne tőle, kutyákra jellemző, meg hát az enyém tünetei nem is illettek rá.
2018. jún. 15. 08:33
 48/67 A kérdező kommentje:
Ma ismét történt valami, az egyik macskám, köhögött egyet, majd lihegett utána pedig hasmenése lett. egyszer volt üríteni, majd még kétszer próbálkozott, utána kergette a bogarakat, de azóta elment a helyére és csak vekszik.adtam neki K vitamint hátha mérgezés. de nem tudom. kétségbe vagyok esve hogy őt is elveszítem
2018. jún. 16. 19:49
 49/67 anonim ***** válasza:
Nőjön be mindkét orrlyuka annak, aki lepontozgat.
2018. jún. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
46%

"Hahaha, hú, de utálom a macskákat, ezért szerintem teljesen lényegtelen dolog őket gyászolni, mi az hogy 'családtag'?"


Örülök, hogy neked nem volt ilyesmiben részed, lepontozgató.

2018. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!