Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történhetett? Elfog pusztul...

Mi történhetett? Elfog pusztulni a cica?

Figyelt kérdés
A fészerbe bement egy szürke macska és belefeküdt egy dobozba nagy volt a has valószinű vemhes/volt idegen macska volt de a szüleim megengedték hogy maradjon a dobozba raktam neki puha rongyot kaját vizet mellé.Fehér váladék jött ki neki nyávogott aztán egy véres csomó elvetélt vagy mi történt?mivel nem a mi macskánk (valüszinű kobor) anyáék azt mondták hogy max holnap tudják kihivni az orvost de holnapra ha baja lesz és még itt lesz akkor kihivja.Mi lehetett ez most a cica fekszik.bocsi ha nem nagyon érthető csak félek nehogy szegény elpusztuljon
2018. jún. 5. 15:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ellik éppen? Az szerintem a magzat burok volt.
2018. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy éjjelre le fog elleni.
2018. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 ~Brigi~:$ válasza:
100%
Nem szülte meg a kölykeit?
2018. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Még nem egy véres csomo volt és fekszik de kb 20 perce jött csak és 20 perce csinálja ezt azóta fekszik
2018. jún. 5. 15:54
 5/13 A kérdező kommentje:
Kimentem megnézni láttam hogy evett egy kicsit amikor kimentem ott ült a fűben szétnézett aztán visszament megint belefeküdt a dobozba
2018. jún. 5. 16:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
És nem nyom,erőlködik közbe?
2018. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek 1 kiscica már van most rágja le a köldökzsinórt de nem tudom megmarad e nagyon pici
2018. jún. 5. 16:29
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát picinek is kell lenni, most született. Ha szopik minden rendben.
2018. jún. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek remélem minden rendben lesz megpróbálok az anyának is és a kicsiknek is jó helyet keresni
2018. jún. 5. 17:08
 10/13 A kérdező kommentje:
Az nya macska szült 1 kismacskát és otthagyta kiment a fűbe is szült egyet halva amit otthagyott még él de nincs itthon csak tehén tej :'( az pedig tudom h nem jó :(
2018. jún. 5. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!