Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Most a féreghatótól, vagy a...

Most a féreghatótól, vagy a laktózmentes tejtől lehet a pici cicának hasmenése?

Figyelt kérdés

Tegnap (hétfő) reggel kapta a féreghajtót, aznap normális volt a széklete, de most már teljesen híg... :/

Előre is köszönöm, ha valaki segít!


2018. jún. 6. 03:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a féreghajtóra tippelek.

Egy-két híg kaki belefér.

Ha holnapra rendbejön, semmi gond, viszont ha nem, én elvinném dokihoz.

Igyon sok vizet addig is.

2018. jún. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Most látom, hogy tegnapelőtt kapta.

Akkor mára már normálisnak kéne legyen a széklete. Mit eszik amúgy?

2018. jún. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Köszönöm a választ!

Alutasakosat mondott a doki,hogy azt egyen, illetve kapott tejpótló tápszert, (pici talált cica, 4 hetes körüli, ezért kellene az neki) de azt nem szereti, a tejet viszont nagyon, de tegnap estétől már nem adok neki azt sem, mmint laktózmenteset sem. Most próbálok neki majd adni egy kis kamilla teát, az állítólag segít(?), illetve száraz tápot fogok beáztatni, hogy meg tudja rágni. Lekopogom, de úgy néz ki, mára szinte javul a széklete, mert tegnap este teljesen híg volt, ma már kicsit sűrűbb. Az az igazság, hogy itt javasolták, hogy masszírozgassam a pocakját, mert eléggé puffadós cica, és úgy tűnt ez segít is, mert tudott tőle pukizni, de lehet, hogy akkor nem szabadott volna.. :/ Most már nem is fogdosom őt, nehogy ez legyen a baj. Inni iszik szerencsére, nem sokat, de azért valamennyit, meg ha egyáltalán nem akarna, fecskendővel adok neki.

2018. jún. 6. 14:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pici cicának KELL a pocakmasszázs, hogy tudjon kakilni!!!
2018. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát, de valahogy mégis utána kezdett neki hasmenése lenni, hogy masszíroztam... :/ Vagy akkor a féreghajtótól, nem tudom. Azóta már megint jobb volt neki egyébként a széklete, szerencsére, reménykedek, hogy teljesen visszaáll a normálra.
2018. jún. 6. 21:42
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a tejtől...
2018. jún. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Puffadt is neki a pocakja eléggé, a doki azt mondta, a féreghajtótól elmúlik majd, de nem múlt.. Egyébként, a széklete tovább javult azóta, már majdnem teljesen szilárd volt. Viszont ez a puffadás dolog idegesít, már amikor hozzám került, akkor is elég nagy volt a pocakja, pedig kakilt rendesen.Megijedtem, hogy nem valami betegségtől lehet-e ez, valamilyen FIP-ről is olvastam, ami haspuffadással járhat, de neki egyébként a kedve teljesen jó, sokat játszik.
2018. jún. 7. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!