Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan lehetne kismacskát...

Hogyan lehetne kismacskát rászoktatni az alomra?

Figyelt kérdés

7 hetes kinti-benti kiscicák, egyedül még nem járkálnak az udvarra csak ha én is kimegyek utánam jönnek

Az utóbbi két napban nem az alomba járnak, hanem a parkettára. eddig elég ügyesen ment a dolog, nem értem most miért csinálják

Nem lenne probléma, türelmesen takarítgattam eddig is, de ma ráfosott az egyik a legpuhább szőnyegre és eléggé ideges vagyok

Ott van neki a tiszta alom, miért nem tud odáig elmenni?

Tudom, ezzel jár az állattartás, károkat okoznak. De mégis, nem tudnék nekik segíteni valahogyan, hogy megszokják? Nyilván gyakran láttam hogy épp készül elvégezni a dolgát, akkor odatettem az alomhoz, rögtön belemegy az alomtálcába

Egyre ügyesebben ment nekik, mindig meg is dícsértem őket ha oda sikerült és nem mellé, egyre kevesebbet takarítottam utánuk, most meg mintha rájöttek volna, hogy a szőnyegen is ugyanúgy lehet...


2018. jún. 7. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Picik még, meg fogják szokni.

Szőnyeget érdemes lenne addig felvenni, mert a szagot érzik rajta, és újra oda fognak csinálni.

Későbbiekben pedig annyi alom kell majd, ahány macska.

2018. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Csak kettő cica van, egyelőre minden használat után takarítom az almot

Az előző macskámnak nem volt alom a házban, ő kijárt az udvarra elvégezni a dolgát. Előfordult, hogy nem tudott kimenni, olyankor se csinált a szőnyegre, már fél évesen tudott jelezni, hogy ki kell mennie

2018. jún. 7. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!