Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Tegnap délután egykor hozzám...

Tegnap délután egykor hozzám került egy 6 hetes kismacska. Pisilni már szépen pisilt, de kakilni még nem láttam. Ez normális lehet amiatt, hogy új helyre került?

Figyelt kérdés
Egész nap vele voltam, de semmi. Adtam neki cicatejet és száraz tápot is(nagyon keveset és abból sem evett olyan hű de sokat, de azért látszódott, hogy nagyon éhes és addig evett amíg megtelt a pocija.), de nem kakilt még. Lassan egy napja van nálam, kezdek félni.
2018. jún. 8. 04:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, az nem jó. Simogasd, finoman masszírozd a pociját, főleg evés után. Te kérdezted egy másik kérdésben, hogy hány hetes lehet? Ott amit linkeltem elolvastad? Az anya is nyaldossa a kicsik pocakját szoptatás után, de mivel ő árva, lehet ez kimaradt a kis életéből, és nehezebben jön az inger.
2018. jún. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nedves ruhával törölgesd a pociját és a végbélnyílás környékét. Az anyamacska nyalogatással ingerli kakilásra.
2018. jún. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget, a kiscica reggel felkelt és kakilt is rögtön. Első kommentelőnek pedig nem, nem én voltam.
2018. jún. 8. 07:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor viszont belinkelem neked is, nagyon sok hasznos tanácsot kapsz belőle árva kiscica gondozásához. Sajnos én most vallottam kudarcot négy 4 hetes cicával, lehet ha előbb olvasom, több esélyük lett volna. Bár ők nagyon kicsik és gyengék voltak, az esély nő a hetek számával.


[link]

2018. jún. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvastam már én is. Nagyon jó! Köszönöm
2018. jún. 8. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!