Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Távoltartó spray?

Távoltartó spray?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arra lennék kíváncsi, hogy használ-e ez a távoltartó spray és ha igen, akkor melyiket ajánlanátok.


Van egy benti macsekom, akinek nem tudom levágni a karmait mert megvadul és általában a kezem bánja...viszont most vettem új kanapét és természetesen rögtön megtalálta. Van kaparófa, azt is használja. Felváltva a kanapéval. Annyira nem állok jól anyagilag, hogy kéthavonta vegyek százezrekért új kanapét, ezért valahogy le szeretném róla szoktatni.

Kizárni nem tudom a nappaliból, mert egyben van a tér, maximum egy szobába tudnám bezàrni, de az meg nem élet neki.

A kétoldalú ragasztószalag jó ötlet lenne, de akkor odébbmegy és egy 3 méteres kanapét körbetekerni nem annyira jó buli. :)



2018. jún. 8. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a kutyánk egy időben a rendszámtáblát szedte le a kocsiról minden éjjel:) Igen, használt ez a spray (ez volt az egyedüli, ami használt, előtte sok dolgot kipróbáltunk), de már nem emlékszem, melyik márka volt.
2018. jún. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Rendszámtáblát. :D az komoly.


Ha eszedbe jutna, akkor szólj légyszi, mert már teljesen tanácstalan vagyok.

2018. jún. 8. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Létezik olyan szilikongumi "kupak", amit ráhúzhatsz a macska karmaira. Nem zavarja őt, nem is érzi, viszont nem tud olyan hatékonyan karmolni, ezért nem cseszi szét a bútorokat vagy a testi épséged.


[link]


Egy haverom próbálta forgalmazni Magyarországon, de nem nagyon vették, mert ha pénzbe kerül valami, az a magyarnak már nem kell. Szóval kénytelen leszel netről rendelni. Egy kupak nagyjából egy hónapra jó, utána elkezdi elhagyni egyiket-másikat.

2018. jún. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog eszembe jutni, nagyon régen volt már.

Állatorvost / állatpatikát kérdezd, azóta úgyis biztosan több ilyen készítmény is van.

2018. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
A "távoltartó folyadék" valójában pumahúgy. Összegyűjtik a nagymacskák vizeletét a tenyésztők, felhigítják és eladják.
2018. jún. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kicsi volt a kutyánk/inkább kamaszodott😀/ én a panzi márkájut vettem meg...nem sok reményt fűztem hozzá, de nagyon hatásos volt/olyan helyeket jelölt, amiket nem szabadott volna vagy épp a szőnyeg sarkát rágicsálta/ ha 'pumahúgy'ból is készítik, hát lesz*rom, mert azóta nem jelölget oda ahova nem kéne és a szőnyegem is meg van😀


Itt a macskás változat

[link]

Én az alpha-zoo-ban vettem a kutyásat🙂

2018. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)


Az a karomra húzható cucc jó ötlet lenne, de ahogy olyat teszek ami neki nem tetszik, szétkapja a kezem. 6 kilós a macska, szóval képtelenség lefogni normálisan. Volt 1 rossz élménye az állatorvossal, azóta ilyen idióta... :(


Veszek akkor ilyen Panzi sprayt, aztán meglátjuk...

2018. jún. 8. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!