Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fél éve lejárt tejpótló...

Fél éve lejárt tejpótló kiscicának árthat, ugye?

Figyelt kérdés

Az állatorvosnál vettem, nem értem, gondolom régen lehetett náluk a szekrényben, és nem vették észre...

Lehet tőle hasmenése a kicsinek? Amúgy, a szagán nem érződik semmi.


2018. jún. 8. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Én visszavinném az állatorvoshoz, és reklamálnék. Blokkod van róla? Ha óberkedik,akadékoskodik, tagadja, nem fizet, akkor még ráküldeném a fogyasztóvédelmet...
2018. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bontatlan steril csomagba nem hiszem hogy baja lett volna.

Én lejárt Augmentinnel jártam igy kamaszkutyával,tüdőgyulladásnál,levitte a lázat.Gyógyulás után vettem észre a lejárati dátumot

2018. jún. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 8. 17:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi úgy jártunk anno, hogy a menhelyről fogadtunk örökbe egy kutyát és megkértük, hogy nem-e tudnának adni bolha ellen vmit, hogy ne bolházza össze a lakást. Mi tökre örültünk, adtak rá nyakörvet meg egy üveg sprayt is, mondom milyen készégesek, gondosak, erre mindkettő 2 éve le volt járva, amit csak otthon vettünk észre:DD
2018. jún. 9. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!