Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel etessek egy 5 hetes...

Mivel etessek egy 5 hetes kiscicát, száraz táppal vagy alutasakossal/nedves táppal?

Figyelt kérdés

Mindenki mást mond, doki alutasakosat mondott, de közben el kezdett menni a hasa és olvastam, hogy akkor inkább száraz eledel javasolt és az állateledeles boltban is ezt ajánlották, ebben az esetben. Nem értem, mert direkt olyan száraz tápot vettem neki, amit már elvileg a szoptatós cicák is ehetnek és akkor ugye belekerül az anyatejbe, stb..

Előre is köszi!


2018. jún. 9. 16:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hétfőn viszem dokihoz, mert puffadt is a pocakja, már voltunk vele, kapott féreghajtót, de olvastam, hogy van akit többször is kell féreghajtani. A kedve jó, játszik, pörög..
2018. jún. 9. 16:22
 2/14 A kérdező kommentje:
Gázosak lehetnek a belei, mert pukizgat is időnként
2018. jún. 9. 16:29
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem áztasd be neki a száraztápot és akkor puha lesz de időnként adhatsz neki alultasakosat is.

Nekem is így ette.

2018. jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igen, azt is csináltam, hogy beáztattam és így is kijött belőle... :( Ezt egyszerűen nem értem, mi lehet, még féreg lenne a pocakjában?

Köszönöm a választ!

2018. jún. 9. 16:40
 5/14 anonim válasza:
0%
Próbálj vele langyos tejbe áztatott kenyeret etetni
2018. jún. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

És a tej az nem hajtja meg még jobban? Bár, van itthon laktózmentes..

Én tettem fel azt a kérdést is, hogy a lejárt tejpótló árthat-e neki, mert azt kaptam az állatorvostól, (véletlenül). És már abból sem merek neki adni, mert abba is beáztathatnám a kenyeret...

2018. jún. 9. 16:58
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen száraztápot adsz neki? A vízbe áztatott száraztáp az, amit ilyenkor ajánlani szoktak. A tejbe áztatott kenyeret meg felejtsd el, sem kenyérre, sem laktózra nincs szüksége, és igenis meghajtja a tehéntej.
2018. jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Hasmenéses macskának tejet????? EMBER NORMÁLIS VAGY????

Keverj a tápjához szétfőtt rizst. Az picit megfogja.

Hol az anyja?

2018. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Josera a táp neve, nem tudom, mennyire minőségi, sajnos csak ez volt az ilyen pici cicáknak abban az üzletben. Igen, vízbe áztattam. Ez jó ötlet, a rizsre már én is gondoltam.

Eldobott cica, találtam őt...

2018. jún. 9. 17:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Egyébként, nem tudom, furcsa, hogy megy a pocakja és mégis fel van puffadva...
2018. jún. 9. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!