Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megfialt a macskánk és a...

Megfialt a macskánk és a szalmában vannak most a kicsik. Már biztos vannak 2-3 hetesek, de nem jönnek ki. Miért?

Figyelt kérdés
A kicsik már jönnének kifele, de az anyjuk nem hozza ki őket.Lehet félti őket a kutyánktól??Már elég nagyok ahhoz hogy ott legyenek egy lyukban..Hogyan tudnám őket kihozni??
2010. jún. 16. 11:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem amíg az anyjuk nem viszi ki őket, ne nyúlj hozzájuk. Ha piszkálod a kölyköket, az anyja elviheti máshová.

Türelmesen várj még 1-2 hetet. :)

2010. jún. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Várj még, maguktól csinálják, hagyd a mamára. Próbáld veszélymentesíteni a környezetet. Kutyát ne engedd oda, küszöbölj ki minden fenyegetőt (zaj, látvány, stb). Így meggyorsíthatod.
2010. jún. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nyitva vannak a kicsik szemei??

És az anyacica "jó kapcsolatban" van a kutyával?

Mert ha mindkettő igen, akkor sztem max. 1-1,5 hét múlva ki fognak jönni.

2010. jún. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kivan nyitva a szemük, már "verekednek" egymással :)De am már megfogtam az eggyiket vagy 2 napja és nem vitte el őket..az anyjuk előtt fogtam meg...ja éés a kutya..hogy jöhetne ki a macska a kutyával XD
2010. jún. 17. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!