Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám megette a mentás...

A macskám megette a mentás jégkrémet lehet tőle baja? (nem sokat evett)

Figyelt kérdés
kimentem a szobából addig egy kis tányérra leraktam a mentás jégkrémemet és mire vissza jöttem azt láttam hogy a macska nyalogatja nem ehetett olyan sokat belőle mert elvettem tőle de lehet baja a mentától?

2018. jún. 10. 19:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Perzsa macskáról van szó
2018. jún. 10. 19:27
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2018. jún. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A mentától biztos nem, de valószínű, hogy a jégkrém többi összetevőjétől sem.
2018. jún. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
nem lesz tole semmi baja :) nagyon meleg idokben nekik is jol esik valami hideg :D
2018. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
46%

Nem hiszem. Az én cicceim is belemásztak a (kiürült, de nyalogatni azért még volt mit) jégkrémes tálkámba... Kutyánál aggódnék, mert arról köztudott, hogy nagyon ártalmas neki a xilit (márpedig az én jégkrémem xilites és eritrites), macskánál csuda tudja, de ki szoktak bírni pár szemerkét, márpedig sok az egészben nem volt. Úgyhogy speckó összetevők azért okozhatnak galibát bizonyos esetekben, de alapvetően a macskáim jól szokták bírni az emberi ételeket, igaz, szinte sosem kapnak, de volt már bohó tapasztalatlan korszakomban, hogy a macska bevágott fél rúd mákos bejglit (az cukros volt, nagyon). Nyilván nem ideális neki, ahogy nekem sem, de baja nem lett.

A jégkrémbe nyalásnál pedig a mennyiség igen apró, ez azért előny.

2018. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
31%
Hallottál már a macskamentáról? :D
2018. jún. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Valószínüleg nem. De a menta kicsit felpörgeti.
2018. jún. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!