Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A ti cicátok fél a viharban?

A ti cicátok fél a viharban?

Figyelt kérdés
Az enyémet nem érdekli. Olyan mintha észre sem venné, hogy dörög az ég. Benti cica egyébként, lehet, hogy ezért?

2018. jún. 11. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szokták nézni az ablakból, ha esik az eső, de nem félnek egyáltalán:D enyémek is bentiek.
2018. jún. 11. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem reagál rá :)


Nyáron néztem a kertből a tűzijátékot. A kutyám bebújt a legmélyebb repedésbe a búvóhelyén, a macskám pedig ott futkározott a lábamnál, játszott valamivel.


Mintha süket lett volna, meg se rezzent a durrogásokra :)

2018. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan macska amelyik fél a vihartól. Nekünk több kutyánk is van, ebből egy már akkor tudja hogy vihar lesz, ha mi még egy bárány felhőt sem látunk. Nem tudom mit érzékel, nyomás változást, levegő változást vagy csak ilyen jó a füle, de borzasztóan elkezdi kaparni az ajtót, nyüszög, és nehéz szapora légzése van. Ilyenkor be kell engedni a házba, és ott is a legjobban hangszigetelt szoba sarkába bújik el. Tűzijátéktól úgyszint fél.
2018. jún. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik macskám volt ilyen. Amikor fülét-farkát behúzva berohant, és bebújt az ágy alá, szedtem is be a kiteregetett ruhát az udvarról, pedig még hétágra sütött a nap.
2018. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mindenkinek ment a zöld pacsi!
2018. jún. 11. 19:21
 6/11 anonim ***** válasza:
Annyit vesznek észre a viharból, hogy amikor a teraszajtóra esik az eső, akkor ott ugrálnak, hogy el tudják kapni a vízcseppeket. :D néha van olyan, hogy hatalmasat dörren az ég, akkor hátracsapják a füleiket de ugyanúgy alszanak tovább.
2018. jún. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem galambom van, aki nincs bezárva, inkább tanítottam mit hol szabad neki.


Ő egyáltalán nem foglalkozik a kinti csattogásokkal sem a vihar alatt se szilveszterkor. Amikor valami nem tetszik neki akkor jól elver minket. :) Sokat megengedek neki. Emberi jogai vannak nálunk. Emberszámba vesszük. Nagyon okos, él is a lehetőséggel.

Bőségesen vissza adja azt a szeretetet amit kapott a lassan 10 év alatt. 2018 szeptember 3-5 körül született az erkélyen és 3 napos korától én nevelem. Már a gondolkodásában és a viselkedésében nagyon sok emberi vonást lehet felfedezni. Itt bent nem fél szinte semmitől, viszont ha a vállamon ülve lemegyek vele a liften és kimegyek a kapun, akkor nem lehet ott tartani, egyből visszarepül nyomja fel magát, mint a rakéta. Teljesen szabadnak neveltem.

2018. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy fél, inkább csak éber lesz. Ha dörög az ég, akkor fülel és figyel, de nem szokott elbújni, és nem látom semmi jelét, hogy félne. Bezzeg ha meghallja a porszívót. XD
2018. jún. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Félnek. Kinti-bentiek. 3-4 napja volt egy hatalmas vihar, dörgés, jégeső.

Békéretőztek, bebujtak az asztal alá és reszkettek.

Meg a tűzijáték ilyen, akkor bevadultak és összevissza szaladtak, be nem akartak jönni.

A harmadik macskám meg cseszik az egészre magasról, nagyon bátor.

2018. jún. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem kinti-benti cicáim vannak, felnőttek, láttak már pár vihart. Tegnap este amikor elkezdődött a vihar (kezdett esni és rettentően fújt a szél), alig tudtam őket bent tartani, mentek volna ki a házból. Nem úgy néztek ki, mint aki kicsit is fél.
2018. jún. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!