Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vízet vagy tejet adjak 4...

Vízet vagy tejet adjak 4 hetes cicának?

Figyelt kérdés

Ugye szombaton találtam kidobva egy beteg kiscicát és holnap délután viszem dokihoz suli után.Mivel busszal megyünk 20km-t oda és 20-t vissza meg sétálunk még a melegben várunk stb.

Vinni akarok magammal inni neki csak azt nem tudom mit tejet vagy vízt?

Cumisüveget vettem neki abból tud inni.A tej melegben megromlik beletenném hütőtáskába csak akkor még azt is cippelnem kell a hordozó és a hátitáskám mellett.

Így gondoltam vízet viszek neki.

Szerintetek?

Most adok neki vizet hogy szokja.


2018. jún. 11. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Sima tehéntejet ne adj macskának, mert a legtöbb laktózérzékeny és hasmenése lesz tőle. Próbálkozz esetleg laktózmentes tejjel, vagy lehet macskatejet kapni /kevés van benne és jó drága/.
2018. jún. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

A macskák alapból kevés vizet isznak, nem feltétlen kell nekik adni. Az már eleve rossz lenne, ha sokat inna, mert az valamilyen betegségre utalna.

Nyugi, kifogja bírni ivás nélkül is. De ha nagyon vinni akarsz, akkor vizet.

Nekem is van egy házi kis cicám, egy kis vörös kani macska és ő is ritkán iszik.

2018. jún. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha 4 hetes laktózmentes tejet vegyél neki.
2018. jún. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tehéntejet semmiképpen.

Inni vizet adj, enni pedig tejpótló (macskatápszer) kellene, ha már eszik szilárdat is, akkor is jó lenne még 2-3 hétig.

2018. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!