Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám kiírtani a...

Hogyan tudnám kiírtani a bolhákat a macskákból?

Figyelt kérdés

4 macskám van, 2 felnőtt és 2 darab 10 napos kisbaba. Mind a négy szigorúan szobacica, viszont az anyuka kiszökött pár hónapja és sajnos behozta a bolhákat amik mára szinte elburjánzottak a lakásba. Mindent kipróbáltam már, a felnőttekre raktam nyakörvet, vettem bolha írót, sprét, sampont, mindent amit csak lehetett. kimostam az összes huzatot ahol csak alszanak 90 fokon, lefurdettem őket és azonnal bekentem bolha irtóval, de abszolút semmitse használ semmi. A kiscicák már most olyan bolhásak, hogyha ránézek a hasukra, kapasbol 30at látok. Napok óta fesulom őket bolhafésűvel es azonnal bele a forró vízbe a fésűt. Kiszedtem már vagy 40 darabot belőlük de egyszerűen már kezdem feladni..

Valakinek ha van bármi ötlete kérem ossza meg velem!! Hónapok óta keserítik az életünk.

Köszönöm



2018. jún. 11. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A felnőtt macskáknak vegyél jobb minőségű cseppet(bravecto vagy frontline), drága, de beválik.

A picikkel nem tudom sajnos h mit lehetne csinálni.

2018. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kaptak mind a ketten Frontline cseppet, még akkor, amikor éppcsak alig volt bennük bolha.
2018. jún. 11. 23:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kert fertőzött már bolhákkal, és akár te is behordhatod a cipőtalpadon. A kertet kéne lekezelni.
2018. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ezzel fújjál le mindent.

[link]

Ezt a kicsikre. 2 napos kortól alkalmazható.

[link]

Ezt a nagyokra. Bolha, kullancs, szőrtetvek ellen.

2018. jún. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!