Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám behozza a haverját...

A macskám behozza a haverját a házba. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Egy elég sovány ivaros kandúr a pajtás, nagyon félős. Pár hete láttam már a konyhában a cicám kajáját dézsmálni. Ma pedig együtt jöttek be a szobába. Nem szeretném, ha itt lenne. Ki tudja honnan jött, milyen élősködői vannak...

Az én macskám mellesleg ivartalan kandúr, cicaajtón közlekesik kedve szerint.



2018. jún. 15. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
lehet hogy együt akarjak vedeni a területuket haha csak vicc szerintem tarsd meg
2018. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
20%
Tegyél ki egy táblát rajta egy macska ikon áthúzva ami azt jelenti hogy macskáknak bejönni tilos, ha nem hülyék a macskáid akkor megértik
2018. jún. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
39%
Határozottsággal. Ahol nem látják szívesen a macskát, oda nem megy (értsd vágj papucsot hozzá). Megjegyzik.
2018. jún. 15. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Milyen önzetlen, jófej macskád van😀😂 nemigen tudsz mit tenni, tiedet fogd meg vidd be picit a szobába, és zárd be ajtót, míg a hívatlan vendéget elhajtod, aztán kiengeded a cicusod. Persze bántani nem szabad, de szerintem sokat nem ér, mert úgyis visszajön, tudja, hogy ott van kaja 😊 hát esetleg tegyél.ki neki
2018. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
Bocsi véletlen elküdtem. Hét esetleg tegyél ki neki az udvarra tápot ha nemokoz gondot, és akkor be nem fog járni, csak az udvarra...
2018. jún. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Ne haragudj, de ez nagyon cuki! Fogadd már be azt a cicát :D:D
2018. jún. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
78%
6os amúgy szerintem is cuki, rendesen elképzeltem ,hogy járkálnak együtt😂
2018. jún. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
84%

Én macskámnak örökbe fogadott kismacskája volt, ellopta a szomszéd alomból (ivartalanított nőstény...), és akárhányszor visszavittem nekik, mindig újra ellopta.


Azóta 2 macskánk van :D

2018. jún. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Keresztanyáméknak olyan macskaajtójuk van, ami érzékelőre nyílik, ami a macskájuk nyakörvén van. Így másik macska nem tud bemenni.
2018. jún. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Én is a befogadáson gondolkodtam. A szomszéd néni pár hete hunyt el. Az is lehet, hogy az övé volt. Amióta rosszabbul van, azóta járkál ide a cica.

Ha legalább meg tudnám fogni...

Amiatt aggódom még, hogy nemsoká terveztünk kiscicát hozni, félek, bántaná őt egy ivaros kandúr.

Na, de ha befogom, akkor tuti ivartalanítva lesz.


Persze, bántani nem akarom az idegent. Az én maccsom 4 éves, világ életében útált minden környékbeli macskát. Legalább végre van egy barátja :)

2018. jún. 15. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!