Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elhoztunk egy 7 hetes kiscicát...

Elhoztunk egy 7 hetes kiscicát, szerintetek?

Figyelt kérdés
senki sem lesz itthon csak délután 1 héten keresztül. Ha estére a garázsban van, reggel megetetem, és délután kiengedem, majd estére megint visszaviszem, az úgy jó? attól félünk elcsatangolna ha máshogyan csinálnánk.

2018. jún. 17. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Várjatok még egy hetet, akkor ti is jobban ráértek, és a cicának is jobb, ha plusz egy hétig az anyjával és a testvéreivel van.

8 hétnél hamarabb elválasztani egyébként jogszabályba is ütköző.

2018. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Holnap lesz 8 hetes:) a lényeg azon van,hogy nem e lesz semmi problémája abból,ha egy hétig sokat egyedül van
2018. jún. 17. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem véletlenül adják a hivatalos tenyésztők oda a kiscicákat 12 hetes korukban. A korai elválasztás miatt lehetnek szocializációs problémái valóban (illetve tipikusan a szobatisztaságot nem szokták megtanulni ilyenkor az anyjuktól, de látom nálatok kint lesz a cicc). Nagy baja nem lesz mindenesetre szerintem, max unatkozni fog úgyhogy tegyetek be neki játékokat, de nappal úgyis aludni szoktak órákig.
2018. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Van bent neki,oda fogok figyelni rá!:) csak sajnos szüleim nem engedik a benti cicát..pedig az lenne a legkézenfekvőbb.
2018. jún. 17. 20:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne! Túl korai, főleg ha nem benti cica lesz. Sokszor ha idő előtt elválasztják az problémákhoz vezet, inkább várj még.:)
2018. jún. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kinti cica is úgy kezdi normális esetben, hogy bent van, és mikor megszokott titeket, 5-6 hónapos kora után lehet kiszoktatni fokozatosan, így nem kell félni attól, hogy elkóborol.
2018. jún. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úh utolsó vagyok, félreértelmeztem a kérdést ne haragudj!:D Igen így jó lesz, nem hiszem, hogy elcsatangolna.:)
2018. jún. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De már nálunk van,nem vihetjük vissza csak úgy.:( Szóval most szegényke így lesz pár hétig még,de meg kell szoknia.
2018. jún. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!