Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Helyesen cselekedtem? Nagyon...

Helyesen cselekedtem? Nagyon rosszul érzem most magam.

Figyelt kérdés

Megfialt a macskánk tegnap, 4 szép kiscicát. 1 elpusztult már tegnap. Az anyja eltűnt azóta. Ma reggelre elpusztult még egy. Nem bírtam tovább a szenvedését a megmaradt két kiscicának, így elástam őket is. Az anyja azóta sem került elő. Nincs aki etesse őket, nincs aki melegítse.

Helyesen cselekedtem?


2018. jún. 18. 15:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
95%

Ne várj önigazolást, nem, ez állatkínzás!

Állatvédőknek kellett volna beadni, ha te nem tudtad felnevelni őket!

2018. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
13%
Nem állatkínzás, csak ma hiszik annak. Anya nélkül a menhelyen sem tudták volna életben tartani őket. Ehhez túl kicsik voltak még.
2018. jún. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
90%
Elástad????????????az bem jutott eszedbe hogy mesterségesen tápláld?esetleg segítséget kérj állatvédőktől?? Te jó isten......undorító vagy
2018. jún. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Elástál egy élő állatot?

Szüljél sünt, te hülye!

2018. jún. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
72%

Akkor cselekedtetek volna helyesen, ha az a négy kiscica meg sem született volna.

Amit tettél, az szerintem a kisebbik rossz. Ettől rosszabb lett volna szenvedni hagyni és megvárni, míg éhen halnak.

A helyes cselekedet viszont nyilvánvalóan az ivartalanítás lett volna. S ha előkerül netán a cicátok, még nem késő ezt megtenni.

2018. jún. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Ha az anyja táplálta volna, vigyázott volna rájuk, eszembe sem jutott volna velük ezt megtenni.

Egy kutyát és egy macskát sem öltem meg eddig. Felneveltük, amikor eljött az ideje oda adtuk egy szerető családnak. Nem jó kedvemből tettem meg. De ahogy megszülettek, azóta az anyjuk nincs meg. Van még egy anya macskánk, másfél hónapja fialt, nem tűrte meg a 3 picit maga melett. Elment tőlük és morgott rájuk.

2018. jún. 18. 15:59
 7/29 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon remélem, hogy nem élve!

Kiba**ottul NEM(!) cselekedtél helyesen!!

Miért nem lehet ivartalanítani azt a macskát!?

Fölösleges szaporulat, amiből az van, hogy megölöd őket, GRATULÁLOK!

Remélem, hogy a sors visszaadja amiket szegény ártatlan életekkel műveltél/művelsz!

Menhelyen/állatorvosnál vagy állatkórháznál letudtad volna adni, és legalább lett volna esélyük a túlélésre, de nem! Te gerinctelen módon megölted őket "sajnálatból". Te erre izgulsz? BETEG ÁLLAT!

2018. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
96%
Kedves második ! 3 napos volt a cicám amikor egyedűl maradt,, cselekedtem,melegen tartottam,tápláltam,orvoshoz vittuem nem pedig elástam!!!!! Sikerült felnevelni! Meg sem róbálta,csak megölte!ez mi ha nem állatkínzás??????
2018. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

Nem cselekedtél helyesen, de ezt te is tudod másképp nem írtad volna ki a kérdést.

Ha előkerül a macskád, az első utad az állatorvoshoz vezessen vele és ivartalaníttasd. Ha van másik akkor azt is. Így is épp elég kismacska születik, akiket aztán válogatott módokon gyilkolnak meg.

2018. jún. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%
Te roh@dék!!! Remélem, téged is valaki élve el fog ásni rövid időn belül! Az ilyen hozzád hasonló emberekkel ezt kellene tenni. Szerencsétlen macskák milyen kínok között halhattak meg. Komolyan mondom, ha tudnám, ki vagy, olyan undorító módon tennélek el láb alól, ahogy csak tudnálak. Fú, de felphasztál most ezzel a kérdéseddel...
2018. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!