Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell egy 7 hetes kiscicát...

Hogy kell egy 7 hetes kiscicát alomhasználatra tanítani?

Figyelt kérdés
Tudom hogy kicsi meg minden de most pisilte le az ágytakarót, egyébként nem hiszem hogy terület jelölés lett volna mert lánycica

2018. jún. 19. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A miénk korábban is odaszokott

Miutan evett rakd be az alomba, kapcsolni fog hidd el

De ha nem akkor nézesd vele végig ahogy az anyukája csinálja. O úgy tanul

2018. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos csak egyedül érkezett hozzánk,
2018. jún. 19. 10:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Általában elég megmutatni neki az almot, onnantól tudni fogja, hogy az a wc. Macskáknál ez ösztönös, nem úgy működik, mint a kutyáknál.

Az én cicám már 5 hetesen is tudta használni az almot, csak az első egy-két napban voltak balesetek.

2018. jún. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én megmutattam neki az almot, utána oda járt. Még kicsi volt, több alom is volt a ház különböző részein, szóval oda tudott érni időben. De ő még gyakorlatilag egy kisbaba, nem tudja úgy tartani, szóval balesetek előfordulnak. Meg persze kis mocskok, szóval szándékos "balesetek" is lehetnek. Az enyém kiszemelte egy nagy cserepes virágomat, és biztos ami biztos néha oda is beleszart, csak hogy érezzem a törődést.
2018. jún. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!