Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van okom az aggódásra?

Van okom az aggódásra?

Figyelt kérdés

Kb 1 éves kandúr cicam napok óta furcsán viselkedik.

Igaz hónapok óta nem játszik de ezt betudtam annak,hogy felnőtt az én kandúrom.Viszont a napokban nagyon sokat van bent a hàzban ami nem jellemző rá,alszik,nyúlàng és most a megszokottnál jobban is hullik a szőre.Éjszaka is bent van,pedig miota kitavaszodott minden éjszakát kint töltött és nappal is sokat volt kint. Étvàgyában nem vettem észre valtozást,dorombol ha simogatjuk,a hangja viszont kicsit mintha mélyebb lenne mikor nyávog...pupilája nem tàg

Nagyon aggaszt a viselkedese


2018. jún. 25. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Bocsi de nem tudok segíteni :(

Az én cicámnak is valamennyire hullik a szőre, ez még szerintem a vedlési időszak. Talán csak ezért hullik a tiédnek is.

Csak azt tudom javasolni hogy ha esetleg jobban elkezd hullani (esetleg csomókban) akkor mindenképp vidd el orvoshoz!

A viselkedésében a változás meg ha nem negatív csak 'furcsa' szerintem az betudható a melegnek. De persze figyelj rá...

2018. jún. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a meleg lehet az oka.

A mi cicánk napok óta nem is eszik szinte, szokatlan ez nála. De pont előtte voltunk dokinál a szokásos kontrollon, szóval tuti nincs baja.

Én ennek a hülye időjárásnak tudom be, az én fejem is úgy fáj napok óta hogy csak szédelgek mint az őszi légy, simán lehet kihatással az állatokra is.

2018. jún. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!