Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után a személyis...

Ivartalanítás után a személyiség is ennyire megváltozik?

Figyelt kérdés

Van egy fekete-fehér lány macskánk, egyszer lettek kicsinyei, aztán többször nem akartuk, és utána ivartalanítottuk. Azóta sokkal magabiztosabb lett, engedély nélkül bepofátlankodik mindenhova, pl. garázsba, autóba, a kerítés párkányra kiül, és ha más macskát meglát az utcán, akkor odarohan és elveri, meg a szomszéd udvarokba is átjár csavarogni meg verekedni, állandóan madarakat próbál vadászni, több-kevesebb sikerrel és elég nagy darab lett, nem úgy, hogy kövér, hanem hogy masszívabb lett. Mikor még nem volt ivartalanítva, ezek nem voltak elmondhatóak róla.

Nem mintha különösen zavarna, mert jól kijövünk vele, csak tényleg elég "férfiasan" néz ki és viselkedik.

Másnak nincsenek hasonló tapasztalatai? Vagy ez nem az ivartalanítástól lehet?



2018. jún. 26. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
13%

Dettó.

180 fokos személyiségváltozás.

Én ivartalanitás ellenes vagyok.Két nőstény macskánk van,az egyik betegség miatt lett ivartalanitva,na "azóta tőbb szabadideje van a hülyeségekre". Verekszik,agressziv,undok....

Emberrel,macskával,kutyával szemétkedik,ajtót nyitogatja,de nem megy ki.Tör,zúz,tombol,ruhás szekrényeket nyitogatja és kipakolja.

A másik nöstény,szépen csendbe ivarzik pár habonta,jórészt nappal,kandúr nincs a környéken,szobacica nem megy ki.Nincs utód.Ivaros cica szép csöndbe elvan,bújik,dorombol.

A két macska külön szobába van

2018. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
19%
Jó kis hormonzavara lett...tesztoszteron túltengés.
2018. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én ivartalanított nőstény cicám ugyanolyan cuki, kedves, félénk, mint volt.

Korábbi macskáimmal sem voltak ilyen tapasztalataim.

2018. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!