Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetnék? Otletek?

Mit tehetnék? Otletek?

Figyelt kérdés
A szomszedunknak lett egy kiscicaja, tenyleg nagyon kicsike elfer a markomba. Szerintem nem szabadna kint lennie. Mindig atjon hozzank es sir az ajtoba. Nem viszik be hiaba szoltam.( nyilvan se oltas se semmi. Tiszta csipas, a fule is koszos belul, lehet ferges is) En nagyon allatbarat vagyok van is egy benti cicam, es ezert a cicaert is megszakad a szivem. Bevinni hozzam nem akarom elovigyazatossagbol a benti cica el ne kapjon valamit. Mit tehetnék? Cicat csak nem lophatom el pedig szivem szerint ezt tennem.

2018. jún. 27. 08:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem lopás.

Kinti kara/ fészer nincs?

Oda kéne berakni a cicust,kaja után megnyugszik

2018. jún. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyire kicsi még? Szoptatja az anyja? Ha igen akkor be nem vidd.
2018. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs mamaja. Ugy hoztak ide gondolom mar el lehetett valasztani az anyukajatol
2018. jún. 27. 09:02
 4/9 A kérdező kommentje:
Nincs kinti feszer. Az ablakparkanyon aludt este itt nalunk
2018. jún. 27. 09:03
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha nálatok kunyerál az ajtóban, akkor már nincs szüksége az anyukájára, vagy nem foglalkozik vele. A szomszédot szintén ne érdekli. Kérd el tőlük a cicát, mondd meg, hogy úgyis itt van mindig nálatok, és szeretnéd kicsit helyrehozni, és megtartani. Nekik biztos nem kell, ha nem törődnek vele. Aztán mosd meg és vidd el állatorvoshoz. Nagy baja biztos nincs.
2018. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kell nekik a cica mert a lanya most kapta
2018. jún. 27. 09:17
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne, ah lopás, inkább próbálnám megmenteni a cicát, minthogy elpusztuljon a felelőtlen idióta szomszédaidnál. Nem tudok egy kis ideig bevinni magadhoz és elszeparálni a cicádtól? Amíg legalább orvos nem látja? Ha ilyen picit kint tartanak eleve nem lesz hosszú élete. :(
2018. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi most találtunk az utón egy kb 2 hónapos kiscicát,vékony,de nem bolhás,egy palakerités elött a bokorba ücsörgött,fagyira odajött nyávogva,pár percet vártam,hátha gazda kiszól,hogy az övé,viszont zivataros az idő.

Cicát felvettem és hazahoztuk.Spejzba semmibe se tud kártteni,kaját,vizet almot kapott.Evett,alszik.

Kézben volt végig,de szerintem nem gazdis.

2018. jún. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Es most ebbe az idobe is kint van. Csak pont a gazdajat nem erdekli ez. Nemfogom kibirni hogy ne csinaljak semmit
2018. jún. 27. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!