Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen fajta cicád van a házban?

Milyen fajta cicád van a házban?

Figyelt kérdés

Gondolkodom rajta, hogy a későbbiekben tarthatnék macskát, ha külön költözöm.

Ti milyen fajtát tartotok, mennyiért vettétek? Szeretitek?:)

Köszönöm a válaszokat!



2018. jún. 28. 10:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
42%
Macskát biztosan nem vennék. Rengeteg macska van ingyen.
2018. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
Házi. Ingyen volt.
2018. jún. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Por. Bejött magától.
2018. jún. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

13 évig sziámim volt,legalább is külsőre.

Az internetes 15-20 ezres sziámis kategóriás....

Sajnos 1 évesen húgyhólyag homokosodással és daganatot találtak benne,ivartalanitották," rost diétát " javasoltak,nem igazán tartottuk,sima konzervet kapott.

9 évesen koponyájat sikeresen betörte,eltávolitották a szilánkot,semmi baja se volt utána.

Imádtam azt a macskát,semmit se bántam meg.

2018. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
2 sziámim van. Tudom, magam ellen beszélek, de ne vegyél, hanem fogadj örökbe! :) Én is próbálkozom menteni kóborkákat, nagyon hálásak tudnak lenni.
2018. jún. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Nekem sima házi macska, ingyen kaptam, valami hihetetlen édes és kedves. Egyetértek az előttem hozzászólókkal, legjobb ha befogadsz egy cicát :)
2018. jún. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%

# 4es vagyok

Amúgy jelenleg már nekem is csak házi cicáim vannak,nálunk születtek,szintén házi mentett cicától.

DE ha valaki fajtát szeretne,maga dönt.

A fajtáknak megvannak a szokásaik,a háziak is külön egyéniséggel rendelkeznek.

2018. jún. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
58%
Nekem 1 db ivartalanított nőstény macskám van. Valahonnan faluhelyről származik, már nem tudom pontosan honnan. Teljesen keverék, nem ismerek fel rajta semmilyen fajta jellegzetességet. Én szeretem nagyon de orrpuszit talán egyszer kaptam tőle. Már 10 éves de még mindig a környék madarainak a réme sajnos.
2018. jún. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
52%
A neten találta anyukám, elvihető kiscicák volt a hirdetés címe. Túl gyönyörű volt már kiskorában is házi macskához képest, elvittem dokihoz ő mondta hogy erős bengáli génekkel rendelkezik. Akartam még egyet, barátnőm szomszédjának akkor születtek cicái. Őt is elvittem dokihoz, akkor kérdezte hogy honnan szerzem őket mert ez meg egy orosz kék. :D
2018. jún. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%

Kérlek kérlek inkább örökbefogadáson gondolkodj, a menhelyeken is vannak gyönyörű cicák! És ők milliószór meghálálják ezt.

Ő az én szememfénye: [link]

Menhelyről jött, ahová egy dobozból, a már halott testvérei mellől került :(

2018. jún. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!