Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet baja attól a macskámnak...

Lehet baja attól a macskámnak ha napi 2 órát nézi a TV-t?

Figyelt kérdés
Nem vicc, tényleg nagyon szeret TV-t nézni. Akár a Muzsika TV-t is képes ennyi ideig nézni. Persze játszani is szoktunk vele, nem ebből áll az egész napja.

2018. jún. 29. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem lesz baja, miénk is szeret tévézni és lassan 8 éves.

Állat doki nevetett, pedig kajak tévé függő a cicánk.

Miénk főleg a peppa malacot szereti nézni a kislányommal.

2018. jún. 29. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon aranyos! Két órát tévézik naponta? Behaltam. :D

De 1-es írja, hogy nem káros, állatorvos mondta neki, így legalább nyugodt lelkiismerettel nevetek itt magamban. :)

2018. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Ez nagyon cuki :D Szerintem sem lesz tőle baja
2018. jún. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár az én 3 hónapos cicám nézne velem valamit, de ahelyett csak rossz mint a bűn. Fiú macska amúgy.
2018. jún. 29. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Édes szíve :-D

Az enyém a padlón ülve szokta nézni, és olyankor leginkább attól aggódok, hogy begörcsöl a nyaka, mert a tv elég magasan van. A szemüknek és a mentális egészségüknek szerintem sem árt.

Gondolkodtam azon, hogy mennyit értenek meg abból amit látnak, de volt egy cicám,(sajnos ő eltűnt) aki az Animal planetra volt rákattanva. Tuti, hogy értik valamilyen szinten amit látnak, mert reklámszünetben mindig elszundikált. De mondok még durvábbat: Egyszer amikor a szurikáták életéről volt dokumentumfilm, a cica felágaskodott a hátsó lábaira, úgy ahogy a szurikáták teszik, és így bámulta a műsort.

2018. jún. 29. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4. Egyszerűen csak kölyök, és addig örülj, míg "rossz", az az játékos. Még nincs itt az ideje, hogy elfeküdjön nyugodtan.
2018. jún. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az enyém néha nézi csak, leginkább a forma 1 indítja be, olyankor a Tv mellé, elé ül (én persze nem látok) és próbálja elkapni az autókat. Haláli. 🤣 3 éves és mindene a játék
2018. jún. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%

Néhai cicám 16 évesen ment el tavaly, és egészen az utolsó hetéig szerette a tévét, szóval emiatt szerintem nem rövidül meg a macska élete...

Nálunk inkább a tévét kellett a macskától félteni, mert (8 kg-os exkandúrként) ha valami különösen mozgott a képernyőn, azt nagyon komolyan próbálta levadászni... Tehát arra azért vigyázni kell, hogy ha a jószág tettlegességre vetemedne, ne tudja lelökni vagy lerántani a készüléket, mert attól viszont komoly baja lehet (a tévének és a macskának is)

És szintén a szőnyegen fekve nézte a tévét, ami az állványon volt, de sosem görcsölt be semmije.

Egyszóval, szerintem nem veszélyes nekik egyáltalán. Legalább valamivel lefoglalják magukat.

2018. jún. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A TV-nek nagyobb baja lehet. :)


https://www.youtube.com/watch?v=LpHpm_b0vRY


Egyébként dehogy, leköti a figyelmét, nem rossz dolog.

2018. jún. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi :) Leginkább a Duck TV-t szereti, az idétlen zenékkel aláfestett mozgó tárgyakkal :D
2018. jún. 29. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!