Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi történik ha ráadom a 4...

Mi történik ha ráadom a 4 hónapos cicára azt a bolhanyakörvet amire az van írva, hogy 6 hónapnál idősebb cicáknak van?

Figyelt kérdés

Most vettem észre, a fressnapfban vettem nyakörvet, az eladótól kértem segítséget, mondtam neki mennyi idős a cica és ezt a nyakörvet adta, azt mondta ez jó lesz

Itthon rá akartam tenni és most vettem észre, hogy a doboz hátulján rajta van, hogy minimum 6 hónapos és 1-5 kg-s macskának való


2018. júl. 1. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor inkább várjál vele és vegyél másikat. Vagy ha most úgysem bolhás, meglesz nélküle is addig, ezt meg tedd félre későbbre. Vagy ha lejár addig és újat sem tudsz venni, és mégis ezt akarod ráadni, akkor vedd le róla néha, mondjuk éjszakára, ha úgyis bent alszik.
2018. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kint szoktak aludni, cicaajtón közlekednek

Sajnos egyre többet vakaróznak

2018. júl. 1. 13:19
 3/3 anonim ***** válasza:
A nyakörvben méreganyag van. A macska nagy, és nagyon kevés kerül belőle a szervezetébe, ezért nem ártalmas. A bolha kicsi, ezért a szervezete nem bír el a méreggel és elpusztítja. A kisebb macska arányaiban több mérget kap, de még mindig elég kicsi az esélye, hogy baja legyen tőle. Ennek ellenére kötelező ráírni, mivel egy fiatal, kis méretű, fejletlen szervezet számára mégis kockázatosabb, mint egy kifejlett macskának.
2018. júl. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!