Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska ehet gombát?

Macska ehet gombát?

Figyelt kérdés

Az ételben, amit rendeltem, volt gomba is, amit megkóstolt amikor nem figyeltem. Nagyon félek, hogy lesz tőle valami baja. Mindig nagyon figyelek, hogy mit eszik, és zöldséget vagy gyümölcsöt eddig nem is adtam neki, talán csak egy-két szemet, amiről tudom hogy más macskák is megeszik.

Előfordult már valakivel hasonló?


2018. júl. 1. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Macskának minek adsz a saját kajádból? Macskaeledel kell neki
2018. júl. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem adtam neki a saját kajámból, mielőtt bárki azt hinné, mindent odaadok neki. Amikor nem figyeltem, beleevett a külön hagyott gombába, amit direkt azért raktam félre, mert nem szeretem. A zöldségeket és gyümölcsöket nem szereti, így nyugodtan fordultam el (kezemben egyébként azzal a kajával, amiből a gombát kivettem), épp ezért is ijedtem meg annyira. Az udvaron lévő füvön kívül nem láttam még ilyesmit enni, de azóta látom, hogy ugyanolyan jól van, mintha "csak" azt evett volna, szóval bizonyára csak én reagáltam túl hirtelen ijedtségemben:)
2018. júl. 2. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baja, főleg hogy csak bele evett.gondolom nem ette meg az egész adagot
2018. júl. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baja a gombától, az enyém a sárgadinnyét imádja :-)

A fűszerekkel legyél óvatos. A túl sós, a borsos, erős nem jó a veséjüknek, valamint pl a fahéj toxikus számukra.

2018. júl. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!